Franz Schenk

Hrály dudy u pobudy...

kombinovaná technika, akvarel, tužka, papír, cca 30. - 40. léta 20. století, 29,5 x 22 cm

ID: 27

Auction price: 400 CZK (16 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:26

Current price: 400 CZK (16 €)

Last auctioneer: ID5**2 History of bids