Franz Schenk

Počkej já povím...

kombinovaná technika, akvarel, tužka, papír, cca 30. - 40. léta 20. století, 29,5 x 22 cm

ID: 33

Auction price: 350 CZK (14 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:32

Current price: 350 CZK (14 €)

Last auctioneer: ID5**2 History of bids