Jan Saudek (1935)

Motýl, co nikdy nevzlétnul

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1978/1979, 27,2 x 35 cm, sign. PD Jan Saudek, 23/50, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno a značeno razítkem Jacques Baruch Gallery, Chicago, shlédnuto a ověřeno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

Literature: reprodukováno pod č. 24 v: Daniela Mrázková: Jan Saudek - Divadlo života, Panorama 1991 a v: The Best of Jan Saudek,(katalog k autorově výstavě na Staroměstském náměstí v Praze v r. 2005), str. 30

ID: 11

Auction price: 16.000 CZK (640 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:40

Current price: 16.000 CZK (640 €)

Last auctioneer: ID2**0 History of bids