auction history

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Mráz

    No.: 1022

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 15:53

    akvarel, fix, ppapír, 29,5 x 42 cm, monogr. PD JŹ, na zadní straně skica rybáře, při horním okraji mimo kresbu natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, member of the group K.Q.N.

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Hoří na obou koncích

    No.: 1019

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 15:50

    kombinovaná technika, pastel, papír, 29,5 x 19 cm, PD monogr. V. Z., rám, vzadu popsáno, zašpiněno, na rámu oděrky,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Tomáš Vosolsobě

    (1937-2011)

    No.: 1012

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 15:43

    tempera, papír, 1959, 30,5 x 43 cm, sign. LD Vosolsobě 59

    Current price: 550 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Ctirad a Šárka

    No.: 1007

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 15:38

    dřevoryt, 1924, 49,5 x 59,5 cm, sign. PD Vik, značeno LD v desce VK-24 a dále autorským razítkem, při okrajích pokrčený a mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy…

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris F.M. Klicmana

    No.: 990

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 15:24

    dřevoryt, 13 x 8,9 cm, monogr. PD J.V., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris F.M. Klicmana

    No.: 989

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 15:23

    dřevoryt, 14,3 x 7 cm, monogr. PD J.V., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Před koupelí

    No.: 987

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 15:18

    kombinovaná technika, karton, 1944, 85 x 70 cm, sign. vzadu Bohumil Ullrych, Vzadu razítko: Vystavováno Šumavské muzeum Kašperské hory,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Pouštění draka

    No.: 983

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 15:17

    olej, plátno, sundáno ze slepého rámu, 1930, 98 x 53,5 cm, sign. LD B. Ullrych 30,

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Přední Kopanina

    No.: 974

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 15:05

    kvaš, papír, 1931, 37 x 53 cm, sign. PD Boh Ullrych 31, při okrajích poškozený papír, ,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Drahomíra Švejdová

    Podzimní vítr

    No.: 969

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 15:00

    vpichovaná textilie, 96 x 59 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Raději být slušným blbcem..

    No.: 949

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 14:40

    tuš, barevný inkoust papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. E. Filla at the Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Franz Kafka

    No.: 948

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 14:39

    linoryt, 26,2 x 17,5 cm, sign. PD J. Ščerbakov, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. E. Filla at the Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Noemova Archa

    No.: 945

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 14:36

    akvantinta, 26,7 x 23,7 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 5/30, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Pavlína Strnková

    Dáma na koloběžce

    No.: 940

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 14:31

    akvarel, tuš, papír, 2011, 24 x 18 cm, sign. PD Strnková 2011, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Emma Srncová

    Svatba v oblacích

    No.: 927

    Auction price: 4.100 CZK (164 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 14:18

    litografie, 2009, 43,2 x 52,5 cm, sign. PD Emma Srncová, autorský tisk

    Current price: 4.100 CZK (164 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Arkadi Solovjev

    (1902-1948)

    Kytice polního kvítí

    No.: 920

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 14:11

    olej, plátno, 60 x 50,5 cm, sign PD Arkadi Solovjev, vyřezávaný rám, , disciple of Prof. Nejezchleba and O. Nejedlý at the Academy of Fine Artists in Prague (AVU)

    Current price: 2.700 CZK (108 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jiří Slíva

    Vzpěrač

    No.: 918

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 14:09

    litografie, 32,3 x 31,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 45/45, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Pavel Sivko

    Stromy

    No.: 917

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 14:08

    suchá jehla, 15,5 x 14 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 6/50, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of UVU, The Association of Free Graphic, The Hollar Association of Czech G…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Barokní téma

    No.: 916

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 14:07

    lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD V Silovský, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, me…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • J. V. Schwarz

    Flétnista

    No.: 915

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 14:06

    pálená glazovaná hlína, v. 16,5 cm, místy drobná poškození

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cesta na pastvu

    No.: 911

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 14:02

    litografie, 19 x 15,3 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Pavel Roučka

    Diptych

    No.: 907

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 13:58

    litografie, 1977, 36,8 x 27 / 36,8 x 27 cm, sign. PD Roučka / Roučka 77, pasparta, č. 80/85, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Associat…

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Pavel Roučka

    No.: 905

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 13:56

    litografie, 1987, 48 x 64 cm, sign. DU Roučka 87, č. XIV/XX, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Man Ray

    (1890-1976)

    Pablo Picasso

    No.: 891

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 13:42

    reprodukce fotografie, 23 x 17,8 cm, PD razítko Man Ray, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Na brigádě

    No.: 890

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 13:41

    sépie, papír, 1951, 42 x 52,2 cm, monogramováno PD R - 51, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Na saních

    No.: 888

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 13:39

    litografie, 1959, 13,5 x 19 cm, sign. PD Vlastimil Rada 59, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Malíř

    No.: 887

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 13:38

    suchá jehla, 11 x 17 cm, sign. PD Vlast. Rada, rám, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Ženský akt

    No.: 874

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 13:25

    pastel, papír, 1955, 24,8 x 30,4 cm, PN monogr. P 55, papír nalepen na kartonu, lehce zažloutlý, při okr, the disciple of prof. F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and co-founder of the group Sedm v rijnu, member of The Manes Association of Fine Artists, The H…

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Madona s Ježíškem

    No.: 866

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 13:23

    olej, karton, 17 x 12,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Karel Oberthor

    Máchovo jezero

    No.: 869

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2021 13:20

    litografie, 1957, 32,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 57, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 400 CZK (16 €)