Jan Saudek (1935)

Maruška

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1975/1980, 36,7 x 28,5 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

Literature: reprodukováno v: Jan Saudek - 35 Years of Photography, Manfred Heiting 1986; kolorovaná verze reprodukována na obálce v: The Best of Jan Saudek (katalog k autorově výstavě na Staroměstském náměstí v Praze v r. 2005)

ID: 12

Auction price: 15.000 CZK (600 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:41

Current price: 17.000 CZK (680 €)

Last auctioneer: ID6**8 History of bids