Jan Saudek (1935)

Patrik a Denisa

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1982/1984, 25,7 x 38,8 cm, sign. DU Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

Literature: reprodukováno pod č. 27 v: Daniela Mrázková: Jan Saudek - Divadlo života, Panorama 1991, v: Jan Saudek - 200 photographies, Musée d'Art moderne de laville de Paris, 1987 a v: Jan Saudek - 35 Years of Photography, Manfred Heiting 1986

ID: 20

Auction price: 16.000 CZK (640 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:52

Current price: 17.000 CZK (680 €)

Last auctioneer: ID6**3 History of bids