Jan Saudek (1935)

Dívka Yid (Little Girl in Underpants and white Shoes)

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 38 x 28,8 cm, sign. PD Jan Saudek, 7/20, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

Literature: reprodukováno v: Jan Saudek - 35 Years of Photography, Manfred Heiting 1986 a v: The World of Jan Saudek, RotoVision 1983

ID: 23

Auction price: 15.000 CZK (600 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:52

Current price: 15.000 CZK (600 €)

Last auctioneer: ID2**0 History of bids