Jan Saudek (1935)

Luisa (Whore with Heart Locket)

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 37,6 x 28,1 (27 x 22) cm, sign. LD Jan Saudek, 3/30, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

Literature: kolorovaná verze reprodukována v: Jan Saudek, Taschen 1997

ID: 25

Auction price: 15.000 CZK (600 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:54

Current price: 15.000 CZK (600 €)

Last auctioneer: ID2**0 History of bids