Jan Saudek (1935)

Georgetta (Hairy/She Goes Strong)

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1984, 20,7 x 28 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

Literature: kolorovaná verze reprodukována v: Jan Saudek, Taschen 1997 a v: Jan Saudek - 35 Years of Photography, Manfred Heiting 1986

ID: 26

Auction price: 12.000 CZK (480 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:55

Current price: 12.000 CZK (480 €)

Last auctioneer: ID2**0 History of bids