Jan Saudek (1935)

Černé slzy (Black Tear/Tears of Love)

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1969/1980, 37,6 x 29,4 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

Literature: reprodukováno v: The Best of Jan Saudek (katalog k autorově výstavě na Staroměstském náměstí v Praze v r. 2005), str. 12 a v: Jan Saudek - 200 photographies, Musée d'Art moderne de laville de Paris, 1987

ID: 5

Auction price: 14.000 CZK (560 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:34

Current price: 14.000 CZK (560 €)

Last auctioneer: ID2**0 History of bids