Karel Benetka (1938)

Je velice kultivovaný. Vždycky včas pozná, kdy má dost a zalehne.

tuš, akvarel, papír, 20 x 22 cm, sign. PU benetka, zezadu autorské razítko

ID: 1094

Auction price: 500 CZK (21 €)

AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:34

Current price: 500 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID8**7 History of bids