Jan Zrzavý (1890-1977)

Dílo Jana Zrzavého 1906 - 1940

kniha, sign. litografie J. Zrzavý (Zátiší s loděmi, vázami a jablky, 1941; 18:25 cm; Dvořák, č. soup. 23), soubor obrazů, kreseb a inscenací ve výběru Karla Šourka uvedených texty Giorgio de Chirico, Vincence Kramáře, Jana Mukařovského, Viktora Nikodema, Ferdinanda Pujmana, Františka X. Šaldy, Karla Šourka a Karla Teige, vydala Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha 1941, clpl. vazba bez obálky, na hřbetu vazba zašpiněná, při okrajích lehce poškozená, jinak velmi dobrý stav

Provenance: Antiquarian Ostrovní

the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

ID: 162

Auction price: 19.000 CZK (792 €)

FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

Current price: 19.000 CZK (792 €)