Zdeňka Burgetová (1934)
litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 21.05.2024 08:33
Příhoz dražitele (2**8) na cenu: 130 Kč