Antonín Kroča (1947)
olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98
Čas příhozu: 17.05.2024 13:25
Příhoz dražitele (6**7) na cenu: 4.500 Kč