Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Cyril Chramosta (1908-1990)
litografie, akvarel, 1955, 14,2 x 22,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná