History of bids - Květinové vlasy
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 11.05.2024 20:48
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 250 Kč