History of bids - Rudolf Medek: Žena (báseň)
František Kobliha (1877-1962)
bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu, ornament titulu a úprava Fr. Kobliha, faksimile básně R. Medka, vydali bibliofilové královéhradečtí, Hradec Králové 1928, pův. brož, 68s., na holandském Pannekoeku, dobrý stav, desky zašlé a při krajích drobně poškozené, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 10.11.2022 23:34
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 300 Kč
Čas příhozu: 19.11.2022 21:15
Příhoz dražitele (1**1) na cenu: 400 Kč
Čas příhozu: 24.11.2022 13:52
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 500 Kč
Čas příhozu: 24.11.2022 13:52
Příhoz dražitele (1**1) na cenu: 600 Kč
Čas příhozu: 24.11.2022 13:53
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 700 Kč