Martin Salajka (1981)
lithography, 2021, 57 x 45 cm, sign. lower/right Martin Salajka 2021, no. 13/52
Čas příhozu: 23.11.2022 12:49
Příhoz dražitele (7**9) na cenu: 3.500 Kč