Květa Pacovská (1928-2023)
litografie, 1971, 22 x 8,5 cm, sign. DU Pacovská 71, č. 1/200, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 17.03.2023 18:21
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 1.000 Kč