Antonín Strnadel (1910-1975)
kolorovaná litografie, 1940, 23 x 15 cm, sign. LD AStrnadel 1940, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 22.04.2024 06:06
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 300 Kč