Otakar Zemina (1899-1990)
akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 26.04.2024 13:00
Příhoz dražitele (7**2) na cenu: 100 Kč