• Franz Hogenberg

    (1535-1590)

    Cheb/ Eger

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:55

    kolorováný mědiryt, 15 x 46,3 cm, rám, v půlce přehnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Bob Hochman

    (1958)

    Bez názvu

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:56

    email, papír, 2001, 42 x 17,7 cm, monogr. PD BH 2001, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Holá

    Rudolf Firkušný

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:57

    serigrafie, 1991, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Holá

    Rafael Kubelík

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:58

    serigrafie, 1991, 28 x 21 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Horák

    (1976)

    Bez názvu

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:01

    akryl, plátno, 2021, 40,2 x 50,2 cm, sign. PD Pavel Horák 21, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Karneval

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:02

    serigrafie, 1985, 51,5 x 34 cm, sign. DU Hořánek 85, č. 8/10, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Rondel

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:03

    serigrafie, 1989, 48 x 44 cm, sign. PD Hořánek 89, č. 28/100, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Groteska

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:04

    litografie, 1992, 49 x 34 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 48/70, levý horní roh ohnutý, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:05

    olej, karton, 1944, 48 x 57 cm, sign. PD Hoser 44, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houšť

    (1953)

    Praga magika

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:06

    litografie, 27,5 x 22 cm, sign. PD M. Houšť, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    V leže

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:07

    suchá jehla, 1993, 9,5 x 24,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 24/35, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Postupně

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:08

    suchá jehla, 1995, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 4/30, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Santa Cruz

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:09

    suchá jehla, 2010, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, č. 16/20, při horním okraji nepatrně ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1947)

    Krajina

    Položka č.: 509

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:11

    olej, karton, 43,5 x 60 cm, sign. LD Stanislav Hudeček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hýla

    Chryzantémy ve váze

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:12

    olej, plátno, 64 x 70,2 cm, sign. PD V. Hýla?, rám, neurčený autor, rám lehce zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Vzpomínám na město

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:13

    lept, 1977, 19 x16 cm, sign. PD Karel Chaba 77, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Vltava

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:14

    litografie, 1979, 12,5 x 29,5 cm, sign. PD Chadima, rám, pasparta, č. 28/100, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Charousek

    (1962)

    Aranka

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:15

    dřevoryt, 1995, 98 x 68 cm, sign. PD Charousek 95, č. 2/31, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ kamenické a sochařské v Hořicích, poté na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení krnovských výtvarníků

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Chloupa

    (1976)

    Mimino s kozíma nohama

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:16

    dřevořez, 2002, 20,5 x 8 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Chloupa

    (1976)

    Z cyklu tělo-cvik I

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:17

    dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 5/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Chloupa

    (1976)

    Z cyklu tělo-cvik II

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:18

    dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící dívka

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:19

    litografie, 28,7 x 19,8 cm, sign. PD Chlupáč M, rám, č. 91/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:21

    olejový pastel, papír, 23 x 53 cm, sign. PD Chramosta, rám, z cyklu Jihočeská krajina, papír pasparty je zažloutlý, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Karlův most

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:22

    litografie, 1983, 30 x 41 cm, sign. PD, rám, č. 52/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravdoliub Ivanov

    (1964)

    Paměť je základ / Memory is Muscle

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:23

    ink jet, 1998, 86 x 58,2 cm, sign. PD P. Ivanov 98, č. 1/2, na zadní straně štítek, zejména při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Benoit Jacques

    (1958)

    Prší na vchod / It is raining on the entrance

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:24

    lept, 1998, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Benoit Jacques 1998, č. 5/5, vpravo nahoře drobná šmouha, v levém dolním rohu znatelná rýha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Benoit Jacques

    (1958)

    Jsem tu, zůstanu tu / I am here, i will stay here

    Položka č.: 523

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:25

    lept, 1998, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Benoit Jacques 1998, č. 5/5, zezadu štítek, v levém dolním rohu znatelná rýha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Janáček

    (1957)

    Z cyklu Grafika pro M. Rothka

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:26

    tisk, 1995, 43,3 x 30,3 cm, sign. PD Zbyněj Janáček 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Janáček

    (1957)

    Z cyklu Grafika pro M. Rothka

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:27

    serigrafie, 1996, 41,2 x 41 cm, sign. DU Z. Janáček, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Jandová

    (1930-2014)

    Tání

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:28

    dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD Dana Jandová, č. 5/15, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook