• Petr Písařík

    (1968)

    Bílá linka

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kovanda

    (1953)

    V. M. s dcerou

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, 1997, 42,4 x 30,4 cm, sign. PD J. Kovanda 97, č. 13/100

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Malich

    (1924-2019)

    Bod v pozici

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, plast, 2004, 14,9 x 21 cm, sign. PD K. Malich 2004, uloženo v originálním plastovém obalu s textem od Karla Malicha, vydala Galerie Zdeněk Sklenář u příležitosti výstavy k 80. narozeninám autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Silovského, člen skupiyn Hollar, UB a Proměna

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Kompozice

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kvaš, uhel, papír, 1980, 29,5 x 21 cm, sign. DU F. Kyncl 80

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Čtyři příběhy černé a bílé

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevoryt, 20,2 x 15,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Sen č. 14 (Cyklus LSD)

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    digitální grafika, 2003, 35 x 23 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Sen č. 15 (Cyklus LSD)

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    digitální grafika, 2003, 35 x 24,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Bez názvu

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Vrata

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Erotický svět

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, 1973, 38 x 53 cm, sign. PD Načeradský 73, č. 3/5, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Školní výlet

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 1973, 49,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 73, autorský tisk, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jozef Švač

    (1958)

    Euroruleta

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2019, 50 x 50 cm, DU Švač19

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Pod lampou

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2017, 67 x 54 cm, sign. zezadu Stretti 2017, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Hilská

    (1953)

    V zahradě

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 80. léta, 54 x 54 cm, sign. DU J.Hilská, lišta, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Zelená

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, kombinovaná technika, 2020, 30 x 40 cm, sign. vzadu Molín 2020, je absolventem AVU v Praze, kde studoval pod vedením Michaela Rittsteina. Jeho tvorba je charakteristická zachycováním různých městských zákoutí, často v ponuré atmosféře. Zvláštní nostalgická atmosféra jeho obrazů je pod…

    Aktuální cena: 10.500 CZK (438 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Mühlbauer

    (1949)

    Krajina 3

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, přeloženo dvakrát, pravý dolní okraj lehce pomačkaný, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen Výtvarné společnosti Kruh a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Mühlbauer

    (1949)

    Krajina 1

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    pigment, pastel, papír, 2006, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 06, přeloženo uprostřed, lehce pomačkané okraje, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen Výtvarné společnosti Kruh a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hubatka

    (1960)

    Slepý anděl

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. LD Hubatka

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hubatka

    (1960)

    V zajetí světla

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 100 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenek Hůla

    (1948)

    V slunci

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2012, 100 x 100 cm, PD Z. Hůla, malíř, sochař, absolvent AVU u prof. Součka, v roce 2002 habilitoval na VŠUP v Praze v oboru sochařství

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Budil

    (1943)

    Přátelé

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 65,5 x 56 cm, sign. PD BBudil, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Budil

    (1943)

    Zátiší s lebkou

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 1962, 40 x 50 cm, sign. PN Budil 62, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Placht

    (1962)

    V duchu letu

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2000, 100 x 100 cm, sign. vzadu Otto Placht 2000, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Indián

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2014, 50 x 70 cm, sign. vzadu Anderlová , absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • MICL

    (1969)

    Černé jezero

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 24, MICL je sochař a malíř, absolvent Akademie výtvarných umění, představitel současné realistické malby. S realitou ve svých malbách však zachází velmi svévolně do té roviny, že se realita podobá spíše divokému snu. Typické jsou pro něj groteskní a ero…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • MICL

    (1969)

    Granátové ryby

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD Micl, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Olympia

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    bronz, 1938, v. 27 cm, pozdější, sběratelsky zajímavý odlitek; Jaroslav Horejc, přezdívaný Mistr českého Art deca, paří mezi výrazné osobnosti české sochařské scény 20. století. Bronzový odlitek milostného aktu je krásnou ukázkou autorova citu pro zobrazení lidské figury. Jaroslav Horejc se řadí mez…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Uprka

    (1868-1929)

    Neščasná vojna Moravská balada

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    bronzový reliéf, 1903, 60,5 x 16,5 cm, zančeno LD Uprka, železárny Rožmitál, prémie Umělecké Besedy svým členům na rok 1903, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Sucharda

    (1866-1916)

    Vrba z kytice K.J.Erbena

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    bronzový reliéf, 1899, 60,5 x 16,5 cm, značeno PD Sucharda, lito v železárnách Komárovských, prémie Umělecké Besedy svým členům na rok 1899, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. V. Myslbeka na VŠUP v Praze, J. Kouly a J. Maudera na České technice, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Karol Baron

    (1939-2004)

    Bytost III

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign PD Baron 1996 Bratislava., rám, předloha ke knize aforismů Róberta Gála. Kresba od Karola Barona zobrazuje surrealistickou postavu s bizarní kombinací anatomických a fantastických prvků. Dominantní jsou velké oči, výrazný růžový jazyk a různé organické tvary, kte…

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook