-
František Hubatka
(1960)
Lesní příhoda
No.: 281663Auction price: 5.800 CZK (242 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:46
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.800 CZK (242 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Jemelková
(1928)
Spisovatel Jindřich Spáčil
No.: 255586Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:46
linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Libor Jaroš
(1960)
Cologvinten
No.: 281664Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:47
olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studied at The Secondary School in Brno, member of TT club
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
No.: 281665Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:48
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Hradčany
No.: 265857Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:48
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Žena s papouškem
No.: 281666Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:49
pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Adamec
(1934-2017)
Zamilovanost
No.: 281667Auction price: 23.500 CZK (980 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:50
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 23.500 CZK (980 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Halla
Svíce
No.: 275741Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:50
litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Barbora Pejšková
(1979)
Cesta
No.: 281668Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:51
akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Barbora Pejšková
(1979)
Bez názvu
No.: 281669Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:52
akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Čechová
Ukřižovaný
No.: 275742Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:52
dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marek Rozehnal
(1982)
Autoportrét
No.: 281670Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:53
akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiřina Hartingerová
(1941)
Letní volání
No.: 281671Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:54
olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Madona s dítětem
No.: 275743Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:54
dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Reinerová
(1946)
Hradčanské náměstí
No.: 281672Auction price: 10.400 CZK (434 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:55
akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 10.400 CZK (434 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Reinerová
(1946)
Nový Svět
No.: 281673Auction price: 12.500 CZK (521 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:56
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 12.500 CZK (521 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Krejčová
Sloup
No.: 275744Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:56
dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Probst
(1948)
Třebušínské domky
No.: 281674Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:57
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Probst
(1948)
Mařka to je
No.: 281675Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:58
olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Štědra
(1945)
Konec léta
No.: 281676Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:59
olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Hotel štěstí
No.: 281677Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:00
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zlatý podzim
No.: 281678Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:01
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Ulice neřesti
No.: 281679Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:02
akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Tragédie v cirku…
No.: 281680Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:03
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Skorka Lauko
(1966)
Stavění máje
No.: 281681Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:04
olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Skorka Lauko
(1966)
Mecenáš
No.: 281682Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:05
olej, plátno, 2022, 110 x 90 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za …
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Radoslav Valeš
(1966)
Golgota
No.: 281683Auction price: 14.900 CZK (621 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:06
akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 14.900 CZK (621 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Radoslav Valeš
(1966)
Noc v přístavu
No.: 281684Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:07
akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Dívka
No.: 281685Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:08
olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
No.: 281686Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:09
akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED