-
František Hodonský
(1945)
Naplaveniny
No.: 281516Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:19
akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association …
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hodonský
(1945)
Ptačí zpěv
No.: 281517Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:20
email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Štěch
(1908-1982)
Socha
No.: 220308Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:20
lept, 19,5 x 15,4 cm, sign. PD K. Štěch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Cz…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Rašení
No.: 281518Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:21
olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…
Current price: 26.000 CZK (1.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Přízračný kámen
No.: 281519Auction price: 70.000 CZK (2.917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:22
olej, plátno, 2004, 60 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 04, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda
Current price: 70.000 CZK (2.917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Podnos
No.: 220317Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:22
ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Konupek at The Stae Graphic School in Prague, prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The H…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Karoušek
(1926-1991)
Únorové slunce
No.: 281520Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:23
olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, the disciple of prof. V. Silovsky and M. Holy, member of M 57
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Chaloupek
(1958)
Andělský vodopád
No.: 281521Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:24
akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arno Naumann
(1887-1959)
Fontána
No.: 220318Auction price: 180 CZK (8 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:24
lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
No.: 281522Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:25
akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…
Current price: 98.000 CZK (4.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Gympl
No.: 281523Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:26
akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Hašková
(1946)
Žena se psem
No.: 220325Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:26
dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Ježíšek
No.: 281524Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Bazar paměti
No.: 281525Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:28
akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Štika
(1898-1975)
Tiskárna
No.: 220342Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:28
dřevoryt, 1935, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD K. Štika 35, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, member and chairman o…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Růžička
(1977)
Kouř I.
No.: 281526Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:29
akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Zátiší
No.: 281527Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:30
olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aljo Beran
(1907-1990)
Dvojice
No.: 220352Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:30
linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The University of Technology in Brno, the disciple of prof. J. Benda, V. V. Stech and J. Pecirek at The Secondary Arts and Crafts School in Prague, co-founder and chairman of The Group of Olomouc Artists,…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Secret 80
No.: 281528Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:31
akryl, plátno, 195 x 155 cm, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Po koupeli
No.: 281529Auction price: 750.000 CZK (31.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:32
olej, překližka, 1987, 182,5 x 122 cm, sign. PD Načeradský 87, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 750.000 CZK (31.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét muže
No.: 220364Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:32
dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of the surrealistic group RA
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Hlava
No.: 281530Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:33
olej, malířská lepenka, 1980, 34 x 24 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150.000 CZK (6.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Éterická
No.: 281531Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:34
akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Přikryl
(1928)
Beethoven
No.: 220366Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:34
litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Jádro
No.: 281532Auction price: 185.000 CZK (7.709 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:35
olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…
Current price: 185.000 CZK (7.709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Ptáček
(1949)
Hnízda (diptych)
No.: 281533Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:36
2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Krejčová
(1946)
Kašna v dešti
No.: 220372Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:36
linoryt, 12,7 x 22,7 cm, sign. DU J. Krejčová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
No.: 281534Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:37
tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Valter
(1909-2006)
Kůň
No.: 281535Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:38
tempera, papír, 1975, 43 x 53,5 cm, sign. PD Valter 1975, rám, the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Múza
No.: 226140Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:38
dřevoryt, 33,5 x 32 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED