Zdeňka Burgetová
Vodní dívka
Položka č.: 425Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:47
litografie, 1994, 43,5 x 32,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, pasparta, č. 89/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Zdeňka Burgetová
Bílé květy
Položka č.: 426Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:48
akvarel, tužka, papír, 1976, 23 x 17 cm, sign. PD Z. Burgetová 76, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Pete Cavalli
Il campanile di Pura
Položka č.: 427Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:49
tempera, kombinovaná technika, papír, 1979, 39 x 28 cm, sign. PD Pete Cavalli, rám, Antikvariát Dlážděná
Michal Cihlář
Svatba
Položka č.: 428Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:50
barevný linoryt, 1988, 22 x 31,5 cm, sign. na zadní straně Cihlář, pasparta, graficky provedené svatební oznámení Eriky Plickové a Lukáše Bradáčka v původní adjustáži, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jan Coufal
Český Krumlov
Položka č.: 429Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:51
litografie, 22,5 x 33 cm, sign. PD Coufal, papír ohmataný a lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ondřej Coufal
(1979)
Ryby
Položka č.: 430Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:52
Marián Čapka
(1950)
Pohádka
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:53
lept, 1990, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD M. Čapka, č. 22/200, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
František Čermák
Mladá cikánka
Položka č.: 432Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:54
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Kateřina Černá
(1937)
Martina na bílém koni
Položka č.: 433Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:55
lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD Kateřina Černá 1988, č. 17/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Josef Černý
Rozhovor
Položka č.: 434Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:56
lept, 1986, 23 x 26,5 cm, sign. DU J. Černý 86, č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec: Zpěv 2: Loď duší
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:57
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Karel Demel
Položka č.: 436Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:58
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Karel Demel
Rozhovor
Položka č.: 437Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:59
lept, mezzotinta, 1982, 20 x 19,9 cm, sign. PD Karel Demel 82, č. 25/125, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Petr Dilinger
(1899-1954)
Vranov nad Dyji
Položka č.: 438Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:00
dřevoryt, 25,5 x 28,5 cm, sign. PD Petr Dilinger, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Žena v závoji
Položka č.: 439Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:01
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Odpočinek
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:02
lept, 1924, 34 x 27 cm, sign. PD Petr Dillinger 1924, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Simon Dittrich
Květina
Položka č.: 441Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:03
lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Simon Dittrich
Bubeník
Položka č.: 442Vyvolávací cena: 340 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:04
Aktuální cena: 340 CZK (15 €)
Simon Dittrich
Astronom
Položka č.: 443Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:05
lept, 1978, 39,5 x 31 cm, sign. PD S. Dittrich 78, E. A.
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Bohumil Dobiáš ml.
(1929-2001)
Rybáři
Položka č.: 445Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:07
glazovaná keramika, 1996, 44 x 42 cm, keramika připevněná šroubama na dřevotřískovou desku a rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Vladimír Doležal
Kafka
Položka č.: 446Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:08
kombinovaná kresba, 1993, 43 x 28 cm, sign. PD Vladimír Doležal, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Adolf Doležal
(1898-1978)
Vesnická krajina
Položka č.: 447Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:09
olej, karton, 40 x 50,5 cm, sign. PD Doležal, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
Položka č.: 448Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:10
litografie, 16,9 x 23 cm, signatura vzadu, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Psí příběhy
Položka č.: 449Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:11
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
Položka č.: 450Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:12
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy
Položka č.: 451Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:13
Renata Drábková
(1969)
Arunačala
Položka č.: 452Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:14
zlatá barva, indický ruční papír, 2013, 82 x 60 cm, PD Renáta
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Josef Dudek
Seriál beze slov
Položka č.: 453Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:15
lept, 1994, 45 x 33,5 cm, sign. PD Dudek 94, č. 7/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Josef Duchoň
Majáky básníků
Položka č.: 454Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:16
Dieter Eckert
Položka č.: 456Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:18
litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)