• Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu

    No.: 130

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Revoluce bdí nad Plajachirou

    No.: 78

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1980, 48,7 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 80, č. 39/180, na zadní straně popsáno autorem česky a německy, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of C…

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Baron

    (1939-2004)

    Bytost III

    No.: 65

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign PD Baron 1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bibli…

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Baron

    (1939-2004)

    Bytost II

    No.: 64

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign PD Baron -1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bibl…

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Baron

    (1939-2004)

    Bytost I

    No.: 63

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign. LD Baron - 1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bi…

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Bludiště života

    No.: 49

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 64,8 x 48,8 cm, sign. DU Stanislav Holý, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    1959 Dodge Coronet

    No.: 210

    Auction price: 3.600 CZK (150 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022

    Current price: 3.600 CZK (150 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Sprcha

    No.: 205

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1996, 39 x 49 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 8/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skup…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Mississippi

    No.: 195

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 23 x 16 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 9/55, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Merde

    No.: 189

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 41 x 28 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    České lidové balady

    No.: 188

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 39 x 29,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, LD popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Východní větry

    No.: 187

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 40 x 30 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Hodonský

    (1945)

    Bez názvu

    No.: 183

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevořez, 1992, 25 x 48,5 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 2/6, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální …

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Róna

    (1957)

    Ptáčátko

    No.: 174

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 32,5 x 44,5 cm, sign. PD Jaroslav Róna 84, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S. Libensky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Stara parta, constituent member of the grou…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Demel

    (1942)

    Roztržka

    No.: 171

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1977, 24,5 x 43 cm, sign. PD Karel Demel 77, č. 59/125, mimo tisk skvrnky na papíře, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka

    No.: 164

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    linoryt, 21,2 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Wena Wona

    Marylin

    No.: 348

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Veronika Psotková

    (1981)

    Esence

    No.: 333

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ruprecht Geiger

    (1908-2009)

    Geometrie

    No.: 113

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    serigrafie, 51 x 54 cm, sign. PD, č. 340/500

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Schmid

    Miramare

    No.: 289

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, kvaš, papír, 36,7 x 26 cm, sign. PD Schmid, rám, neurčený autor, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Kohn

    (1868-1953)

    Pohled na Staronovou synagogu a židovskou radnici

    No.: 278

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 30,1 x 21,3 cm, sign PD Adolfi, rám, Adolf Kohn občanským povoláním varhaník byl v malířství samoukem. Jeho tvorba se zaměřila na zanikající pražskou židovskou čtvrť, čímž získal přezdívku malíř pražského ghetta. Jeho zájem o starou Prahu byl vyvolán rychlou modernizací města na přelom…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kostelík v Kojeticích

    No.: 273

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 29 x 48 cm, sign. PD Al. Moravec, rám, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Nábřeží u Notre Dame s dělníkem

    No.: 142

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, 37 x 32,2 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ramon Conde

    (1951)

    Silák

    No.: 121

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    hlína, 1999, 13 x 13 x 8 cm, značeno v hlíně Ramoin Conde 99, dřevěný podstavec, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Elen Jilemnická

    (1946)

    Zašpiněná sukně

    No.: 119

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zrcadlo

    No.: 48

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 59,5 x 43,5 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 27/65, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Anderle

    (1936)

    Komedie č. 10

    No.: 19

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, mezzotinta, 1969, 16 x 13,5 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dan Trantina

    (1965)

    Jezero s medvěděm

    No.: 266

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Jo, už letím

    No.: 258

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    papír, oheň, popel, 2020, 27 x 36 cm, sign. PD Klimeš 2020, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom je…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dan Trantina

    (1965)

    Růže

    No.: 265

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.