-
Neurčený autor
Vzkříšení
Položka č.: 250720Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:21
akvarel, tužka, papír, 31,8 x 21,7 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joska Skalník
(1948)
Sedící dáma
Položka č.: 250716Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:46
litografie, 17,8 x 11 cm, sign. PD Skalník, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Rak - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276229Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:34
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Blíženec - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276228Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:35
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Býk - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276227Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:36
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Beran - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276226Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:37
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Ryby - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276225Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:38
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Vodnář - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276224Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:39
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Kozoroh- znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276235Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:40
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Střelec - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276234Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:41
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Štír - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276233Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:42
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Váhy - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276232Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:43
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Panna - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276231Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:44
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Lev - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276230Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:45
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Kat
Položka č.: 238762Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:34
dřevoryt, 35,9 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Ulrich
Chrám sv. Víta
Položka č.: 217498Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:02
litografie, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Veselý
(1912-2006)
Chalupa
Položka č.: 280959Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:17
lept, 24 x 35 cm, sign. PD Jos. Veselý, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Pardubické motivy
Položka č.: 280754Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:54
litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Jan Sládek
(1917-?)
Kladno
Položka č.: 280753Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:52
litografie, 30,5 x 22,3 cm, monogr. PD JMS, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka s motýlem
Položka č.: 282088Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:15
lept, 1984, 17, 5 x 7, 2 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s květy
Položka č.: 282087Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:16
litografie, 1984, 16 x 11, 3 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Lítej, míčku
Položka č.: 281041Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:14
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Hrajeme kuličky
Položka č.: 281040Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:12
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Rybníček
Položka č.: 281039Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:10
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Dušek
(1951)
Krajina
Položka č.: 279012Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:14
akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Sněhulák
Položka č.: 281044Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:20
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Naposledy s drakem
Položka č.: 281043Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:18
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Jablíčko
Položka č.: 281042Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:16
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Benátky
Položka č.: 281018Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:34
litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Ležící
Položka č.: 259828Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:29
kolorovaný lept, 1992, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD králík 92, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO