• Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Vodní dívka

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:47

    litografie, 1994, 43,5 x 32,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, pasparta, č. 89/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Včelí královna

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:32

    mezzotinta, 1996, 16,2 x 12,2 cm, sign. DU J. Pešicová 1996, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét dámy

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:01

    olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Sarajevo III

    Položka č.: 666

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:48

    olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Netušil

    (1945)

    Egypt

    Položka č.: 658

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:40

    lept, vernis mou, mezzotinta, 2013, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD Netušil 13, 25/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fritz Müller

    Mořský břeh

    Položka č.: 646

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:28

    akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Vlasáková

    (1943)

    Labyrint srdce I.

    Položka č.: 914

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:56

    lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Jezdec na koni (Mstivá Kantiléna)

    Položka č.: 867

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:09

    suchá jehla, 10 x 7,5 cm, pasparta, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Štolovský

    (1946)

    Kytice

    Položka č.: 859

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:01

    olej, plátno, 1958, 65 x 55,5 cm, sign. PD ŠtolovskýAleš 1958, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Křivoklát

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:34

    lept, 24,8 x 32,5 cm, sign. PD Lev Šimák, 43012, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Pegas

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:32

    litografie, 18,3 x 13,5 cm, sign. PD JŠerých, rám, č. 25/200, na papíře drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady n…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Krycí heslo

    Položka č.: 827

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:29

    linoryt, akvarel, 1960, 29 x 20,5 cm, sign. PD J. Ščerbakov 60, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    To byla idyla

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:28

    dřevoryt, ruční papír, 1954, 24 x 20,5 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, text: Mister Darwin proč jste to przradil?, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    Ryba

    Položka č.: 778

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:40

    lept, 1972, 15 x 68 cm, sign. PD Sendlerová 72, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Říhánek

    (1946)

    Samota

    Položka č.: 771

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:33

    linoryt, 1989, 22,8 x 31,6 cm, sign. PD Říhánek 1989, č. 1/30, horní a spodní okraj papíru pokrčený, na pravém okraji papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Říhánek

    (1946)

    Hřebec

    Položka č.: 770

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:32

    linoryt, 22,5 x 31,8 cm, sign. PD Říhánek, č. 6/30, v levých rozích papír mírně pokrčený a na jednom místě natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Židlický

    (1895 -1950 )

    Jelínek

    Položka č.: 932

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:14

    pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Železná Ruda

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:11

    dřevoryt, 1979, 17,2 x 24,8 cm, sign. PD Benedikt 79, a.t., zašlý papír, u dolního okraje papíru skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalerie (jízda)

    Položka č.: 381

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:03

    lept, 24,5 x 36,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Sedlec

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:12

    dřevoryt, 1979, 19 x 25 cm, sign. PD Benedikt 79, č. 17/20, zašlý papír, u dolního okraje papíru skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Kostel sv. Františka, Assisi

    Položka č.: 807

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:09

    lept, akvatinta, 27,5 x 21,6 cm, sign. PD Mario Stretti-Zamponi, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Siesta

    Položka č.: 801

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:03

    akvatinta, 24 x 29,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 753

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:15

    10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Ze starých řeckých bájí

    Položka č.: 627

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:09

    dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kentaur

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:22

    litografie, 1941, 28 x 25 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Kadlecová

    (1955)

    Jaro II

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:58

    akvatinta, lept, suchá jehla, 1990/1991, 32,5 x 25 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1990/91, č. 20/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Loď

    Položka č.: 553

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:55

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Květina

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:54

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Ptáček

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:30

    linoryt, 18,8 x 14,8 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Chloupa

    (1976)

    Z cyklu tělo-cvik II

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:18

    dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook