Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Josef Váchal (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1884-1969)
Ex libris Josef Jiřička
Položka č.: 884Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:26
dřevoryt, 11,9 x 8,3 cm, rám, Josef Váchal (1884 Milavče u Domažlic – 1969 Studeňany u Jičína) byl český malíř, grafik, ilustrátor, sochař, řezbář, spisovatel a básník. Jeho tvorba byla ovlivněna expresionismem a prvky symbolismu, naturalismu a secese, pokoušel se však o vlastní stylově nevyhraněné …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleša Vaic (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1920-2009)
Pes
Položka č.: 885Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:27
suchá jehla, akvatinta, 23,6 x 29,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleša Vaic (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1920-2009)
Bažant
Položka č.: 886Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:28
suchá jehla, akvatinta, 23,6 x 29,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1884-1961)
Praha
Položka č.: 887Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:29
lept, 30,5 x 37,5 cm, sign. PD JVaic, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1884-1961)
Koně
Položka č.: 888Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:30
lept, 27 x 32,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský list, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1884-1961)
Prašná brána
Položka č.: 889Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:31
lept, 30,5 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, pasparta, autorský list, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1884-1961)
Pohled na Hradčany a Karlův most
Položka č.: 890Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:32
lept, 28,5 x 36 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1954)
Golem
Položka č.: 891Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:33
slepotisk, 2003, 23 x 15,5 cm, sign. PD J. Válek 03, a.t., DU Golem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1966)
Stín Anděla
Položka č.: 892Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:34
kombinováná technika, sololit, 2012, 32,3 x 27 cm, sign. vzadu R. Valeš 2012/12, rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1966)
Světlá bytost
Položka č.: 893Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:35
olej, tkanina, dřevo, 2020, 49,9 x 39,3 cm, sign vzadu R.V. 2020/07, rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1966)
Hora Golgota
Položka č.: 894Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:36
olej, sololit, 2012, 22 x 16 cm, monogr. PD R.A., rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Anna Vančátová (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1949)
Františka
Položka č.: 895Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:37
olej, plátno, 2010, 80 x 60 cm, sign. zezadu Vančátová
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Vanišová (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1951)
Pohár s hrozny
Položka č.: 896Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:38
olej, sololit, 14 x 9 cm, nesignováno, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Vanišová (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1951)
Košíček s ořechy
Položka č.: 897Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:39
olej, sololit, 14 x 9 cm, nesignováno, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Vanišová (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1951)
Plody zahrádky
Položka č.: 898Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:40
olej, sololit, 8,5 x 13,5 cm, sign. LD H.Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Vanišová (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1951)
Zátiší s ananasem
Položka č.: 899Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:41
olej, sololit, 8,5 x 13,5 cm, nesignováno, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Vanišová (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1951)
Spadla hvězda
Položka č.: 900Vyvolávací cena: 9.700 CZK (405 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:42
olej, sololit, 2017, 22 x 22 cm, sign. PD H.Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 9.700 CZK (405 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Vašut (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1985)
Bláto v bleděmodrém
Položka č.: 901Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:43
akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Vašut (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1985)
Podzim
Položka č.: 902Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:44
olej, plátno, 46 x 36 cm, sign. PD IVAN. V.
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vavřina (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1884-1929)
Foire internationale dechantillons de Prague 1922
Položka č.: 903Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:45
litografický plakát (grafický design, autorská dobová rozmnoženina), 1922, 62 x 92 cm, značeno LD na kameni Kvavřina a PD Jan Ziegloser Praha Vinohrady 1905, francouzská varianta plakátu pro Mezinárodní vzorkový veletrh Praha 1922, nakladatel Jan Ziegloser, informace z dobového tisku: Pražské vzorko…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Velčovský (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1945)
Divadelní šatna
Položka č.: 904Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:46
litografie, 31,5 x 27 cm, sign. PD J. Velčovský, a. t., při horním okraji nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Soc…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Velčovský (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1945)
Lekníny
Položka č.: 905Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:47
litografie, 48 x 37,2 cm, sign. PD Velčovský , č. 33/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vincent Venera (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1958)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 906Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:48
kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vincent Venera (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1958)
Kompozice I.
Položka č.: 907Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:49
tempera, akvarel, tuš, papír, 1985, 88 x 62,5 cm, sign. PD Venera Vincent 1985, při levém okraji natržený papír (cca 3cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vincent Venera (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1958)
Kompozice II.
Položka č.: 908Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:50
tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vincent Venera (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1958)
Kompozice III.
Položka č.: 909Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:51
tempera, akvarel, tuš, papír, 1983, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1983, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Vetengl (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1988)
Odpoledne na Olšanech
Položka č.: 910Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:52
olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem nikdy před tím nebyl. Po určité době návštěva tohoto místa ve…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Raimo Vitala (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1932-1991)
Zátiší s květinami
Položka č.: 911Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:53
olej, plátno, 1965, 30,5 x 45 cm, sign. PD Raimo Vitala 65, rám
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zoja Villalobos (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1948-2003)
Labyrint
Položka č.: 912Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:54
litografie, 1998, 69,2 x 54,2 cm, sign. PD Zoja Villalobos - Popovič 98, č. 5/8, podlepeno papírem, mimo tisk mírně ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldra (Oldřich) Vlach (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1886-1958)
Modlitba
Položka č.: 913Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:55
olej, karton, 35,5 x 50,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám, na zadní straně popsáno: č. zak. NČ 2200,- III. souborná výstava Prof. Vlach a razítko: Klub výtvarné práce mladých výtvarníků Praha, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Reisnera na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO