Josef Váchal

(1884-1969)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 999

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:45

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josefa Jiřičky

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    dřevoryt, 1950, 6 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josefa Kašpara

    Položka č.: 255

    dřevoryt, 1950, 7 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Jiří Jiřička

    Položka č.: 254

    dřevoryt, 1950, 8 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris MuDr. Josef Měřička

    Položka č.: 253

    dřevoryt, 1950, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Frčky Aloise

    Položka č.: 252

    dřevoryt, 1950, 10 x 8 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris z knih J. Ubíhala

    Položka č.: 251

    dřevoryt, 1911, 9,7 x 3,5 cm, sign. PD J. Váchal 1911, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. J. Šimek

    Položka č.: 250

    dřevoryt, 1911, 9,5 x 4,5 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jan Jiří Toman

    Položka č.: 249

    dřevoryt, 1930, 8,2 x 6,2 cm, sign. PD J Váchal 30, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vl. Jiřičková

    Položka č.: 248

    dřevoryt, 1950, 9,2 x 4,1 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris MuDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 247

    dřevoryt, 1950, 9,7 x 4,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, na papíře dorbné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Rejč

    Položka č.: 246

    dřevoryt, 1949, 8,5 x 5,8 cm, sign. J. Váchal, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Stanislav Válek

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    dřevoryt, 1950, 8 x 5,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ludvík Mužík

    Položka č.: 244

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 8 cm, monogr. PD J.V. 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Tobiáš Portyč

    Položka č.: 243

    dřevoryt, 1950, 9 x 7 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bobšova knížka

    Položka č.: 242

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Červený

    Položka č.: 241

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 8 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dobrodružné knihy M. H.

    Položka č.: 240

    dřevoryt, 1921, 8 x 5 cm, sign. PD J Váchal, a papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vojtěch Sokol

    Položka č.: 239

    dřevoryt, 11,3 x 6,5 cm, sign. PD J Váchal, na papíře skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris M. Jančáková

    Položka č.: 238

    dřevoryt, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Z knihy Zpívající hetéry

    Položka č.: 237

    dřevoryt, 11 x 8 cm, monogr. PD JV, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID9**5 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris František Venera

    Položka č.: 236

    dřevoryt, 1925, 9,5 x 9,5 cm, sign. PD J Váchal 1925, autorský tisk, vzadu autorský přípis: Štoček shořel cestou do Brna, jen ruční výtisk. JV, na papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris

    Položka č.: 235

    dřevoryt, 1914, 5,5 x 4 cm, sign. PD J. Váchal 14, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 234

    dřevoryt, 8,5 x 8 cm, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Měřička

    Položka č.: 233

    dřevoryt, 1948, 7,3 x 5 cm, sign. PD J. Váchal 48, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Břetislav Jílek

    Položka č.: 232

    dřevoryt, 1948, 8 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 48, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslava Červenýho

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    dřevoryt, 1950, 8 x 7 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Otakar Mueller

    Položka č.: 230

    dřevoryt, 1935, 14,5 x 8,7 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Mirko Taussig

    Položka č.: 229

    dřevoryt, 1923, 7,7 x 7,7 cm, sign. PD J Váchal 1923, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Růženky Leixnerové

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    dřevoryt, 1950, 4,5 x 4,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)