• Jitka Hilská

    (1953)

    Přeslička

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Rozkvetlá mez

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Kompozice

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Janula

    (1932-2020)

    Akt s rukama nad hlavou

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Janula

    (1932-2020)

    Akt

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Grimm

    (1943-2012)

    V kavárně

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936-2021)

    Kuřák

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 14 x 18 cm, sign. PD Zábranský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Žena s dítětem

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 59 x 45,8 cm, rám, Jaroslav Černý byl český akademický malíř. Pocházel z dělnické rodiny, ale již v dětství projevoval umělecké nadání. Studoval na AVU v Praze, kde ho ovlivnili profesorové Max Švabinský a Otakar Nejedlý. Pro svou tvorbu čerpal inspiraci z české krajiny a industriálníc…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Chléb náš vezdejší

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Snění

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 1997, 39 x 28,5 cm, sign. PD Kristian Kodet 97, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Tváře

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 30,5 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Spojené oči

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jihoanglická krajina

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Brožek

    Cesta krajinou

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 71 x 93 cm, sign. PD A. Brožek, rám, malba místy lehce poškozena

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Adam Klein

    (1792-1875)

    Ve chlévě

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, papír, 1864, 18,8 x 25,5 cm, sign. PD Klein, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Schmid

    Miramare

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, kvaš, papír, 36,7 x 26 cm, sign. PD Schmid, rám, neurčený autor, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Vlastní ateliér v Praze

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmillian Neubauer

    (1879-1920)

    Nordbahnhof

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 9,5 x 14 cm, sign. PD M. Neubauer, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Ves v krajině

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 25 x 36 cm, sign. LD F. Duša, rám, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Strom mezi domky

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kvaš, papír, 1961, 47 x 64 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVÚ, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L.F. Schrott

    Schönbrunn

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD L.F. Schrott, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans von. Straschiripka Canon

    (1829-1885)

    Schönbrunn

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, papír, 13 x 22 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Cigáni

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Na horách

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ženy na tržišti

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Lhoták

    (1865-1914)

    Řiční partie u Nového města nad Metují

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Kohn

    (1868-1953)

    Pohled na Staronovou synagogu a židovskou radnici

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 30,1 x 21,3 cm, sign PD Adolfi, rám, Adolf Kohn občanským povoláním varhaník byl v malířství samoukem. Jeho tvorba se zaměřila na zanikající pražskou židovskou čtvrť, čímž získal přezdívku malíř pražského ghetta. Jeho zájem o starou Prahu byl vyvolán rychlou modernizací města na přelom…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Snopy

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 64 x 89 cm, sign. LD Kašpar, rám, přiložena kniha Zapadlí vlastenci s reprodukcemi ilustrací Adolfa Kašpara, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bárky na pobřeží

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hornatá krajina

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook