• Karel Fojtů

    (1939)

    Pohled na statek v Provence

    Položka č.: 269983

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:05

    olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž II

    Položka č.: 221405

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:06

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž

    Položka č.: 221404

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:07

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Krapulax

    Položka č.: 221403

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:08

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, monogr. PD VF, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Autoportrét v koláži

    Položka č.: 210704

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:09

    koláž, papír, 59,2 x 42 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Dívky s šelmami

    Položka č.: 210703

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:10

    koláž, papír, 29,8 x 45,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    Kytice

    Položka č.: 282045

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:11

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jirous

    Kocába 1950

    Položka č.: 260106

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:12

    akvarel, papír, 20 x 28 cm, sign. PD Jirous 57, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 251982

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:13

    olej, plátno, 1986, 55 x 47 cm, sign. LN Z. Kleindienst 86, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Portrét muže

    Položka č.: 277665

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:14

    olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Konopiská

    (1948)

    Dívka z profilu

    Položka č.: 282046

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:15

    kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    Milenci

    Položka č.: 278332

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:16

    tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Z. Kučera

    Váza s květinami

    Položka č.: 282047

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:17

    olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Melichárek

    (1910-1985)

    Hyacint

    Položka č.: 282048

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:18

    olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková?

    Rybářka

    Položka č.: 260097

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:19

    olej, plátno na kartonu, 19,5 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Matka s děckem

    Položka č.: 256154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:20

    olej, sololit, 1985, 35,5 x 25 cm, sign. PD R. Němeček 81, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 282049

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:21

    tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letní krajina

    Položka č.: 282067

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:22

    olej, plátno, 1944, 60,5 x 74,5 cm, sign. PD Svilinek? 1944, napínací rám, v horní části plátno poškozeno cca 2cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 282050

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:23

    olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V posteli

    Položka č.: 277778

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:24

    olej, karton, 51 x 29 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 282051

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:25

    olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena v kavárně

    Položka č.: 282053

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:26

    tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 282052

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:27

    olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Křížová cesta

    Položka č.: 274418

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:28

    olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét dívky s květinou ve vlasech

    Položka č.: 260098

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:29

    olej, karton, 32,3 x 26,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U lesa

    Položka č.: 250701

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:30

    olej, karton, 21 x 29 cm, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Novotný

    Lokomotiva

    Položka č.: 258420

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:31

    olej, karton, 28 x 36 cm, sign. PD J. Novotný, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - červen

    Položka č.: 273723

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:32

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Mládenec plný vervy, nosí do ovoce červy, kteří užírají milencům nervy., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Pospíšil

    (1914-1996)

    Letní krajina

    Položka č.: 282054

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:33

    olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Postránecká

    Letní krajina

    Položka č.: 282055

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:34

    olej, karton, 10 x 45 cm, sign. LD Postránecká V., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook