• Karel Štěch

    Východ slunce

    Položka č.: 258206

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:45

    dřevoryt, 6,5 x 19,8 cm, sign. PD K. Štěcg, mírně pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ex Libris Franta Koudelka

    Položka č.: 250831

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:38

    dřevoryt, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Šebek

    (1922-1999)

    Podhorská krajina

    Položka č.: 250769

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:20

    litografie, 8,5 x 18,5 cm, sign. PD JŠebek, Antikvariát Ostrovní, žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    J. W. Goethe

    Položka č.: 250741

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:02

    reprodukce, 18 x 11 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Stará historie

    Položka č.: 244762

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:20

    tisk, 1983, 59,3 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hejda 83, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 226395

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:02

    dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)