Velkopřevorský mlýn
No.: 269386Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:19
akvarel, papír, 2000, 29,8 x 20 cm, sign. PD Praha 2000 Semenceu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Rudolf Němeček
(1921)
Dva klauni
No.: 256153Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:17
olej, sololit, 1988, 35,5 x 26 cm, sign. LD R. Němeček 88, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Vladimír Koutský
(1919-1973)
Karlovy Vary - kolonáda
No.: 260295Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:14
litografie, 1971, 30,5 x 56 cm, sign. PD V. Koutský 71, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Fine Arts in Prague, private study
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
V. Fanta
Jez
No.: 260111Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:05
olej, plátno, 45 x 50 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
V. Fanta
Horská krajina
No.: 260247Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:04
olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Fanta V., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Vltava u Zlíchova
No.: 269366Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:03
lept, 29 x 37 cm, sign. PD Petr Dillinger, pasparta, č. 34/100, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associat…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Olga Vychodilová
Akt dívky s pohárem vína
No.: 269272Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:47
lept, 12,3 x 8,8 cm, sign. DU O. Vychodilová, č. 25/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 250 CZK (11 €)
František Volf
(1897-1983)
Akt dívky
No.: 269273Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:46
pastel, uhel, papír, 22 x 15,4 cm, sign. PD F. Volf, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Václav Mezera
Temná duše
No.: 269301Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:41
lept, 24 x 15,2 cm, sign. PD Mezera, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Hejda
(1927)
Ženský akt
No.: 269271Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:39
tuš, papír, 22,1 x 12,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Mořská panna
No.: 269302Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:38
litografie, 1998, 25 x 17 cm, sign. UL olga Čechová 98, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Loutka
No.: 269287Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:35
linoryt, 1964, 36,5 x 14 cm, sign. Jaroslav Šváb 64, č. 18/18, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, fou…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Alena Laufrová
Kafka
No.: 269295Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:30
lept, 22 x 15 cm, sign. PD Alena Laufrová 91, č. 1/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
I. Krňanský
Ostrvá (Vysoké Tatry)
No.: 266318Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:28
olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. LD I. Krňanský, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Zdenka Kabátová - Táborská
(1933)
Hrátky na ledě
No.: 269278Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:26
lept, 1964, 9 x 20 cm, sign. PD Zděnka Táborská- Kab, PF 1965, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Zdenka Kabátová- Táborská
(1933)
Divertimento I.
No.: 269296Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:24
lept, 20 x 16 cm, sign. PD Zdenka Kabátová Táborská, 27/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Vesnice
No.: 269289Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:22
lept, 1962, 12 x 13 cm, sign. PD L. Jandová 62, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Cesta do vesnice
No.: 269292Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:19
lept, 1964, 15,5 x 22 cm, sign. PD Jandová 64, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach
Current price: 400 CZK (17 €)
H. Blum
Zimní krajina u řeky
No.: 269397Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:08
olej, karton, 1954, 23 x 29 cm, sign. PD H. Blum, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
Alena Antonová
Kytice ´80
No.: 269267Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:07
lept, 1980, 25,8 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 80, 66/60, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Michael Florian
(1911-1984)
Pastevec
No.: 269269Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:06
dřevoryt, 11,2 x 9 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Michael Florian
(1911-1984)
PF 1974 K. a L. Vaníčkovi
No.: 269311Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:05
dřevoryt, 1972, 10 x 8 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Michael Florian
(1911-1984)
PF 1974 Jaroslav Krejčíř s rodinou
No.: 269313Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:03
dřevoryt, 1973, 11 x 7,7 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Michael Florian
(1911-1984)
PF 1974 Václav Poppe
No.: 269314Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:02
dřevoryt, 1973, 10 x 8,2 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Michael Florian
(1911-1984)
PF 1974 Václav Poppe
No.: 269315Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:01
Current price: 150 CZK (7 €)
Jaroslav Róna
Furry baby
No.: 269156Auction price: 4.800 CZK (200 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2023 18:25
etching, 1982, 32 x 25 cm, signed lower/ right JRóna 82, artists proof, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S. Libensky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Stara parta, constituent member of …
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Estimate: 9 000 - 14 000 Kč CZK
Kamila Ženatá
Deep
No.: 269109Auction price: 19.000 CZK (792 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2023 17:41
oil, canvas, 2022, 50 x 50 cm, signed lower/ right Kamila Ženatá, the disciple of L. Cepelak
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Estimate: 30 000 - 40 000 Kč CZK
Kamila Ženatá
A story about us
No.: 269110Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2023 17:39
oil, canvas, 1995, 100 x 100 cm, signed lower/ left Kamila Ženatá 95, framed, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of L. Cepelak
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Estimate: 50 000 - 70 000 Kč CZK
Marie Vindišová
PF 78
No.: 269070Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 14:52
litografie, 1977, 30 x 21,5 cm, sign. PD M. Vindišová
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Josef Holler
(1903-1982)
No.: 269066Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 14:48
litografie, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD Holler, autorský tisk, the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v Paris, prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV and SCVU
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids