-
Antonín Hudeček
(1872-1941)
Krajina Orlických hor
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Kreibich
(1884-1955)
Letní den u potoka
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. H. Schweigera
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kostelík v Kojeticích
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 29 x 48 cm, sign. PD Al. Moravec, rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Xaver Naske
(1884-1959)
Vrba
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 1948, 33,5 x 24 cm, sign. PD FNaske, rám, vzadu věnování: Váženému panu Halouzkovi s díky věnuje FNaske, leden 1948, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Hornatá krajina
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Bárky na pobřeží
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Snopy
Položka č.: 277Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 64 x 89 cm, sign. LD Kašpar, rám, přiložena kniha Zapadlí vlastenci s reprodukcemi ilustrací Adolfa Kašpara, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Kohn
(1868-1953)
Pohled na Staronovou synagogu a židovskou radnici
Položka č.: 278Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 30,1 x 21,3 cm, sign PD Adolfi, rám, Adolf Kohn občanským povoláním varhaník byl v malířství samoukem. Jeho tvorba se zaměřila na zanikající pražskou židovskou čtvrť, čímž získal přezdívku malíř pražského ghetta. Jeho zájem o starou Prahu byl vyvolán rychlou modernizací města na přelom…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Lhoták
(1865-1914)
Řiční partie u Nového města nad Metují
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ženy na tržišti
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans von. Straschiripka Canon
(1829-1885)
Schönbrunn
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 13 x 22 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L.F. Schrott
Schönbrunn
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD L.F. Schrott, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Strom mezi domky
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kvaš, papír, 1961, 47 x 64 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVÚ, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Ves v krajině
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 25 x 36 cm, sign. LD F. Duša, rám, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmillian Neubauer
(1879-1920)
Nordbahnhof
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 9,5 x 14 cm, sign. PD M. Neubauer, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skramlík
(1860-1936)
Vlastní ateliér v Praze
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Schmid
Miramare
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 36,7 x 26 cm, sign. PD Schmid, rám, neurčený autor, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Rabas
(1885-1954)
Chléb náš vezdejší
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Adam Klein
(1792-1875)
Ve chlévě
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 1864, 18,8 x 25,5 cm, sign. PD Klein, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Brožek
Cesta krajinou
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 71 x 93 cm, sign. PD A. Brožek, rám, malba místy lehce poškozena
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jihoanglická krajina
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Černý
(1904-1984)
Žena s dítětem
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 59 x 45,8 cm, rám, Jaroslav Černý byl český akademický malíř. Pocházel z dělnické rodiny, ale již v dětství projevoval umělecké nadání. Studoval na AVU v Praze, kde ho ovlivnili profesorové Max Švabinský a Otakar Nejedlý. Pro svou tvorbu čerpal inspiraci z české krajiny a industriálníc…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Kristián Kodet
(1948)
Spojené oči
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kristián Kodet
(1948)
Tváře
Položka č.: 296Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 30,5 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Kristián Kodet
(1948)
Snění
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 1997, 39 x 28,5 cm, sign. PD Kristian Kodet 97, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Zábranský
(1936-2021)
Kuřák
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 14 x 18 cm, sign. PD Zábranský, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Grimm
(1943-2012)
V kavárně
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Janula
(1932-2020)
Akt
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO