-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Návrat ze Špindlu
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tuš, papír, 32,8 x 24 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Tak ten gauner, cos ho stopla ve Špindlu, se ti představil jako Krakonoš!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Hendrych
(1928-2018)
Nusle
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, sololit, 1987, 43 x 56 cm, sign. zezadu Hendrych, rám
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pohled na Emauzy v Praze
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lept, 1941, 32,5 x 35 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrna, na rámu drobné oděrky, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
U Dieppe
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
suchá jehla, 1902, 18 x 23 cm, sign. PD Viktor Stretti, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Mečový tanec
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, č. 22/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Valašský kraj
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
dřevoryt, 44,5 x 60,5 cm, sign. PD BJaroněk, na zadní straně popsáno autorem, při okrajích mimo tisk oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Letní krajina se vsí
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
dřevoryt, 39 x 52 cm, sign. LD B. Jaroněk, při okrajích mimo tisk oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Josef Carmine
(1749-1822)
Prager Prospect (Křížovnické náměstí)
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
kolorovaná mědirytina, 30 x 39 cm, PD značeno v desce Ios. Carmine.AV., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Václav Vojtěch Novák
(1901-1969)
Podvečer
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 1969, 77 x 31 cm, sign. PD V.V Novák 69, rám, Vzadu štítek Galerie dílo ČFVU, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Pád komunismu
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tuš, koláž, papír, 29,5 x 42 cm, dole text: Mám špatné zprávy pro Váš byznys, Mistře., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Má to v rukávu (ilustrace)
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tempera, tuš, tužka, papír, 26,5 x 33,6 cm, sign. PD O. Jelínek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Vyšší technická úroveň
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tuš, papír, 29,3 x 48 cm, sign. PD Holý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Industriální ještěr
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tuš, papír, 51 x 16,3 cm, sign. PD Holý, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený papír, v rozích dírky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Svatá rodina
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, dřevo, 78,5 x 64,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Václav Kozák
(1937-2004)
Sv.Mikuláš
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign LD V. Kozák, rám
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Dívka s podnosem
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 1932, 82 x 65 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1932, rám
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vít Skála
(1883-1967)
Před koupáním
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 24 x 27 cm, sign. LD Vít Skála, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Josef Holub
(1870-1957)
Podvečerní krajina
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, papír, 1936, 16 x 21,5 cm, sign. LD J. Holub 36, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Mařáka na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Kompozice
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 33 x 25 cm, na zadní straně tištěno: Joan Miró, Litografía original V, soupis č. 1117, str. 43, Joan Miró Litographe VI 1976-1981, Maeght éditeur, Paris, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Žena na ulici
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
černobílá bromostříbrná fotografie, 14,7 x 10,4 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Saudek
(1935)
Sára - léto 2002
Položka č.: 465Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
autorský laser print, 60 x 45 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, přiložen certifikát potvrzující pravost díla, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Ticho
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
reprodukce kresby, 16,2 x 7,6 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, podepsáno příteli Karlu Kučerovi, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Jansa
(1859-1913)
Stará Praha
Položka č.: 536Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03
brož, 100 reprodukovaných akvarelů, vyd. E. Beaufort, Praha, cca. 1920, pův. brož, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Lhoty na Akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
Bornografie
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03
kniha s podpisem, podpis s kresbičkou a věnováním na patitulu A. Born, vyd. Mladá fronta, Praha, 1970, předmluva M. Macourek, upr. J. Rathouský, pův. clpl. vazba s ob., 128s., drobně otřepené růžky obálky, jinak velmi pěkný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v P…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Karel May
(1842-1912)
Vinnetou 1-5
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03
kniha, kompletní série, obs. Indiánské léto, Rudý gentleman, Na válečné stezce, Do věčných lovišť a Vinnetouův odkaz, vyd Jos. R. Vilímek, Praha 1930, 5x pův. cpl. vazba,, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
Poděkování
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03
list A4, ručně psané poděkování za blahopřání s kresbičkou a podpisem na papíře A4, 1980, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Skupina Ra
Roztrhané panenky - sborník
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03
bibliofilie, text a podpis Zdeněk Lorenc, básně a podpisy Ludvík Kundera, podepsané ilustrace 3x J. Istler, 3x O. Mizera, 3x M. Miškovská, soukromý tisk, 1942 (antedatováno 1937), ex. 12/45, kroužková vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50.010 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jitka Walterová
(1947)
Ladislav Stehlík: Břehy a vody
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 3x sign. barev. lept J. Walterová, podpis na patitulu L. Stehlík, 12. sv. edice Polyhymnia, tiskli Dřímalové, vydal Supraphon pro Lyru Pragensis, Praha 1978, volné listy v pův. ob., ex. 32/200, 37s., losinský ruční papír, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, …
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
František Dvořák
(1920-2015)
Moje Ithaka
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 1 x signovaný tisk Vladimíra Suchánka, fejeton vydaný Spolkem českých biliofilů, v edici Pupilla,svazek 13; č. 192/300; 13,5 x 9 cm
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Nejnovější český galanthomme čili krásochovník
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, k 100. výročí narození Jaroslava Haška uspořádal a doslovem opatřil Karel Cvejn, ilustroval Adolf Born, tištěné ilustrace signované ABorn, Praha 1985, rozměr 24 x 13,5 cm, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin…
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu