Adolf Born

(1930-2016)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1977

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:33

    litografie, 10,5 x 40 cm, značeno na desce PD ABorn, rám, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2012

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2019 18:03

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2019 18:02

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2019 18:01

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Smrt lékaře

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 11:39

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1967, r. F. Mamcserov, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pan Trubec a paní Blecha

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    litografie, 1993, 49 x 37,5 cm, sign. PD ABorn, č. 81/90, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 17.500 CZK (700 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    M. Macourek: Mach a Šebestová

    Položka č.: 701

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    kniha, podpis s věnováním a malou kresbičkou na tit. listě a ilustrace A. Born, vyd. Albatros, Praha, 1984, pův. lamin. vazba, 230s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Betlém

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    bibliofilie, 10x sign. barevná litografie A. Born, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, ex. 80/100, Edice Biblos, sv. 23, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    J.B. Moliére: Moliére a lékaři

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    bibliofilie, 3x dvoubar. litografie A. Born, podpisy v přední tiráži A. Born, Fr. Dvořák (doslov), Jar. Tesař (sepsal) a Mar. Dyrynk (přebal a typogr.), vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1999, ex. 541/600, brož v ob., 25s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. …

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Ilja Hurník: Slovníček instrumentů

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    bibliofilie, pěti barevnými litografie vyzd. A. Born, vyd. Supraphon, Praha, 1982, ex. 142/200 s podpisem výtvarníka v tiráži, ed. Lyra Pragensis, ruční papír z Velkých Losin, listy svázané nití v obálce, 30s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na V…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born - Dílčí bilance, výstava k padesátinám

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:09

    katalog, 1980, 22 x 24 cm, podpis výtvarníka na titulní straně k roku 1987, vydala Galerie hlavního města Prahy, vazba brožovaná s obálkou, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    M. Macourek: O krásné Bertě, hastrmanovi a třeboňských lázních

    Položka č.: 1144

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 01:25

    kniha, bohatě ilustrované dílko určené k propagaci třeboňkých lásní sepsané Milošem Macourkem ilustrace L. Jiřincová, vydal Československý spisovatel, Praha 1986, pl. s ob., 200s., stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslo…

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Příjezd Orient expresu

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    litografie, 1987, 37 x 49 cm, sign. PD A Born 1987, autorský tisk, na přední straně připsáno věnování Paní Ivě Bradáčové k zaokrouhlenému jubileu s potěšením A Born 1987, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Neodbytní nápadníci

    Položka č.: 346

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. LD A. Born, č. 43/200, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Krysař

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD ABorn, rám, č. 45/70, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kankán

    Položka č.: 1033

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 05:14

    serigrafie, 1976, 10,2 x 41,1 cm, značeno LD v tisku Aborn, Vstupenka na výstavu, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Ostrava

    Položka č.: 939

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 03:40

    serigrafie, 20 x 12 cm, sign. PD Aborn, 9/120, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kočka

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:03

    litografie, 29,5 x 16 cm, sign. PD ABorn, č. 10/105, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 7.513 CZK (301 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Dvojice

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    litografie, 12 x 17 cm, sign. PD ABorn, č. 52/100, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    S Machem a Šebestovou po celý rok 1988

    Položka č.: 1142

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 00:09

    velký měsíční nástěnný kalendář, 1988, 47 x 32 cm, 14x barevný ofset, texty Miloš Macourek, tisk Obchodní tiskárny Kolín, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    M. Macek: Tři sonety

    Položka č.: 120

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 15:00

    bibliofilie, orig. sign. litografie A. Born, vydala Nadace Lyry Pragensis, Praha 1994, nestr. (12s.), sešit, ex. 114/200, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Mach a Šebestová

    Položka č.: 1253

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 09:17

    kresba na ultrafánu, 19,5 x 19,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Jiří Vitula: Nejkrásnější otrokyně světa

    Položka č.: 1070

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:14

    katalog, podpisy autorů, vydal Památník národního písemnictví a Spolek českých bibliofilů, Praha 1982, 950 výtisků, 40 s., brož., Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Assisi

    Položka č.: 104

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:06

    litografie, 32 x 43 cm, sign. PD A Born, rám, č. 9/70, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Don Quijote (Vyjížďka)

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    litografie, 17 x 8 cm, sign. PD A Born, rám, autorksý tisk, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Noční tribunál

    Položka č.: 97

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:03

    litografie, 55 x 39 cm, sign. PD A Born, rám, č. 65/75, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Shakespeare: Sen noci svatojánské

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    litografie, 1993, 29 x 20 cm, sign. LN A Born, rám, nahoře uprostřed odřený rám, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Položka č.: 94

    litografie, 1993, 29 x 20 cm, sign. LD A Born, rám, nahoře uprostřed odřený rám, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Fotograf

    Položka č.: 92

    litografie, 15 x 9,5 cm, sign. PD A Born, rám, č. 70/80, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Dívka na houpačce

    Položka č.: 87

    litografie, 15 x 10,6 cm, sign. PD ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)