-
Tomáš Honz
(1989)
Rybník
Položka č.: 281607Vyvolávací cena: 9.900 CZK (413 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:50
olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám
Aktuální cena: 9.900 CZK (413 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Honz
(1989)
Kameny ve tmě
Položka č.: 281608Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Brož
(1904-1980)
Dostihy
Položka č.: 238843Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:52
litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Dušek
(1992)
Po dešti
Položka č.: 281609Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:52
olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Slunečnice
Položka č.: 281610Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:53
olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Vražda v rákosí
Položka č.: 281611Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:54
olej, sololit, 2021, 70 x 62 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Roubíčková - Lesařová
(1949)
Jihočeská krajina
Položka č.: 238844Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:54
lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Keř
Položka č.: 281612Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:55
olej, sololit, 2020, 69,5 x 61 cm, sign. DU Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Na louce
Položka č.: 281613Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:56
olej, sololit, 2021, 69,8 x 61,3 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Hradčany
Položka č.: 238845Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:56
lept, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, LD značeno v desce ms, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Červená květina
Položka č.: 281614Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:57
olej, sololit, 2020, 70 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Kytice
Položka č.: 281615Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58
olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Antonín Kalous
(1884-1960)
Pohled na dům
Položka č.: 250733Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58
dřevoryt, 1946, 14,1 x 17,3 cm, sign. LD AKalous 1946, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Bez názvu
Položka č.: 281616Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:59
olej, karton, 2021, 65,5 x 49 cm, sign. LD Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
Položka č.: 281617Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:00
kresba, koláž, 2020, 24 x 33 cm, sign. PD Rich, originální ilustrace ze zadní strany prvního dílu grafického románu Rváčov, v koláži je použitý papír z barokního období. Richard Fischer studoval obor Propagační grafika na škole Umění a managementu. Od té doby se věnuje volné tvorbě, která zahrnuje k…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postavy
Položka č.: 250740Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:00
litografie, 19,5 x 14 cm, sign. PD Vysušil, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
Položka č.: 281618Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:01
giclée tisk, 2020, 28,5 x 39 cm, sign. PD Richard Fischer, A.T. 6/8
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Dáma a nápadník
Položka č.: 281619Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:02
koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Troup
(1917-1993)
J. W. Goethe
Položka č.: 250741Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:02
reprodukce, 18 x 11 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1898-1975)
Krajina za rozbřesku
Položka č.: 250744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:04
dřevoryt, 6 x 16 cm, sign. PD K. Štika, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Hawai II
Položka č.: 281622Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:05
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Hawai
Položka č.: 281623Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Jalůvka
(1932)
Lenin
Položka č.: 250749Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06
linoryt, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jalůvka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Krajina
Položka č.: 281624Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:07
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1982, 19 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Martine! Rozhlédni se půjdeme Tvůj Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985 , žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Ještěrka
Položka č.: 281625Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:08
propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Rodina
Položka č.: 250751Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:08
dřevoryt, 1977, 16,5 x 9 cm, sign. DU DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Perič
(1957)
Burning heads - Yellow flame
Položka č.: 281626Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:09
akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Burget
(1970)
Na samotě II
Položka č.: 281627Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:10
olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Člověk a civilizace
Položka č.: 250752Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:10
dřevoryt, 20 x 14 cm, sign. PD DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Opočenský
(1954)
Ze souboru Nucleus
Položka č.: 281628Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:11
pastelky, papír, 2015, 70 x 100 cm, sign. zezadu Opočenský, rám, Vývoj autorovy kresličské tvorby sledujeme ve třech souborech s názvy “Nucleus” a “Evoluce” na poliklinice v Kartouzské ulici a Ringhofferově vile a “Underground” v Ringhofferově vile. Kresbám předcházely technické výkresy k sochám a š…
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO