(1912)
Kostýmní návrh pro operu Salome
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tempera, karton, 1957, 49,5 x 66,3 cm, sign. LD Liesler 1957, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnoval se grafice, malbě…
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)