Dům u lesa

    Položka č.: 234898

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ľudový motív

    Položka č.: 234900

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:48

    výšivka, plátno, 34,5 x 13 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:50

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Eduard Klika

    Spěv organů

    Položka č.: 234906

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:52

    dřevoryt, 1971, 30 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 71, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 234910

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:54

    tužka, papír, 1964, 44,5 x 70 cm, sign. LD, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Petrbauer

    Práznou ulicí

    Položka č.: 234912

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:56

    lept, papír, 12,5 x 9,5 cm, sig, PD Petrbauer, na okrajích zažloutlý, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • J. Bauer

    V zimě

    Položka č.: 234913

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:58

    lept, papír, 1917, 12 x 7 cm, sign. PD Bauer, papír zažloutlá, levý dolní roh papíru pokrčen, na prevém okraji je papír otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Za humny

    Položka č.: 234925

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:00

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom u pole

    Položka č.: 234926

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Lesní stezka

    Položka č.: 234927

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vodička

    Postavy s býkem

    Položka č.: 234933

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:06

    pastel, papír, 1977, 28 x 18,3 cm, sign. PD Vodička 77, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • V. Malý

    Břízky

    Položka č.: 235029

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:08

    tužka, papír, 8,1 x 12,8 cm, sign. PD VMalý, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Přemysl Pitrík

    Květiny

    Položka č.: 235030

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Podle Veronese

    Položka č.: 235031

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Lucy - nárh kostýmu

    Položka č.: 235032

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:14

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1981, 28,7 x 19 cm, sign. PD Schi, pasparta, jen nepatrně ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Zdobit flitry a korálky - návrh kostýmu

    Položka č.: 235033

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:16

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1989, 28 x 16 cm, sign. PD Schi, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Šaty z hedvábí - návrh kostýmu

    Položka č.: 235034

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:18

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1983, 32 x 22 cm, sign. PD Schi, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Cheben

    Ve víru oblohy (Ex Libris L¨Holmberg)

    Položka č.: 239017

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:20

    lept, 1984, 9,6 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Holan

    Strom ve větru

    Položka č.: 235037

    uhel, akvarel, papír, 1954, 49,5 x 36 cm, sign. PD Holan 54, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Cheben

    Luční kvítí (Ex Libris ing. Hana Dostálová)

    Položka č.: 239019

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:22

    lept, 1984, 9,7 x 4,5 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Stromy pod hladinou (Ex Libris O. Skjefras)

    Položka č.: 239021

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:24

    lept, 1984, 9,6 x 4,7 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Záře nad údolím (Ex Libris Klaus Rödel)

    Položka č.: 239022

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:26

    lept, 1984, 9,8 x 4,5 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Podkova

    Položka č.: 239024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:28

    dřevoryt, 3 x 3,9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Býk

    Položka č.: 239025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:30

    dřevoryt, 3 x 2,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kohout

    Položka č.: 239026

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:32

    dřevoryt, 4,8 x 4,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 239027

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:34

    dřevoryt, 1948, 10,2 x 6 cm, na papíru několik nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Hommage Á Michael Florian

    Položka č.: 239028

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:36

    dřevoryt, 1972, 13,6 x 7,5 a 11 x 11 cm, pozvánka na koncert do Klementina Hommage Á Michael Florian 1972, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Horská salaš

    Položka č.: 239029

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:38

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Ledňáček

    Položka č.: 239030

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:40

    kolorovaný dřevoryt, 8,7 x 7,1 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    (1911-1984)

    U stolu

    Položka č.: 239031

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:42

    dřevoryt, 5,6 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)