• Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Domky v Suchdole

    Položka č.: 243403

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:22

    pastel, papír, 1944, 30,2 x 39,5 cm, PD. monogr. A.A.Z., rám, vzadu značeno razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Stanislav Hudeček

    Nový Bydžov 1

    Položka č.: 243404

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:24

    litografie, 29,2 x 43 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    S matkou

    Položka č.: 243405

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:26

    litografie, 1972, 46 x 33,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1972, rám, č. 8/30, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 243406

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:28

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243407

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:30

    slepotisk, 15,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243408

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:32

    slepotisk, 16,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243409

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:34

    slepotisk, 15 x 10 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243410

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:36

    slepotisk, 19,5 x 10 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243411

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:38

    slepotisk, 16 x 10,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Jezdec

    Položka č.: 242479

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:40

    litografie, 13,2 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Jiříkovo vidění

    Položka č.: 242480

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:42

    dřevoryt, 20,2 x 11,3 cm, pod grafikou vytištěno. K. Svolinský, frontispice pro Jiříkovo vidění, vydal V. Čechák, Příloha Bibliofila XIII., Vytiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Malínský

    (1897-1979)

    Žena v šátku

    Položka č.: 242481

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:44

    litografie, 23,6 x 12,5 cm, sign. LD Jar. Malínský, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hakl

    Karlovarský motiv

    Položka č.: 242482

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:46

    serigrafie, 1978, 24,5 x 14,3 cm, sign. PD Hakl 78, č. 95/100, papír na levém okraji (mimo tisk) natržen 1cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Růže (PF 1933)

    Položka č.: 242718

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:48

    tisk, 1932, 9,3 x 25,5 cm, papír nepatrně zažloutlý, uprostřed papír přeložen (přez text), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Novoroční polívka (PF 1938)

    Položka č.: 242719

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:50

    litografie, 1937, 9,4 x 14,8 cm, lehce zažloutlý papír, uprosřed (mimo tisk) papír přeložen, nahoře text: P. f. 1938 Leon Petrů, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Půlnoční přípitek PF 1934

    Položka č.: 242720

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:52

    serigrafie, 1933, 23 x 15,1 cm, přání uprostřed přeloženo. Tištěný text: Mnoho zdraví a radosti v novém roce 1934 přeje Alois Chvála, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Světlu vstříc (PF 1941)

    Položka č.: 242721

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:54

    fotografie, 1940, 11,3 x 8,6 cm, nalepeno na papírovém prřání , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Sněženky (PF 1933)

    Položka č.: 242722

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:56

    tisk, 1932, 17 x 25 cm, novoroční přání, uprostřed přeloženo, text: Poselství prvních budiž zvěstí pro Váš zdar a štěstí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Zavřel

    (1910-1980)

    Z Karlova mostu (PF 1941)

    Položka č.: 242723

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:58

    serigrafie, 1940, 14,3 x 9 cm, pod grafikou tištěn text: vysázeno a odlito na stroji "Monotypeů, na pravé straně papíru tištěno: Příjemné svátky Vánoční a Nový rok 1941 přeje Milan Brandleys, ppapír uprostřed přeložen jako přání (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • B. Brankov

    Ohňostroj (PF 2006)

    Položka č.: 242724

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:00

    litografie, 2005, 129,5 cm, sign. PD L. B. Brankov, č. 29/35, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Doležal

    Šípková růže (PF 1962)

    Položka č.: 242725

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:02

    litografie, 1961, 11 x 7 cm, sign. DU Antonín Doležal, značeno v desce LH AD61, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Doležal

    Zimní krajinou (PF 1961)

    Položka č.: 242726

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:04

    litografie, 1960, 7 x 10,6 cm, sign. LD Antonín Doležal, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Srdce na dlani (PF 1938)

    Položka č.: 242727

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:06

    lept, 1937, 11,2 x 8,6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Michael Florián

    (1911-1984)

    Zvestování (PF 1963)

    Položka č.: 242728

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:08

    dřevoryt, 1962, 6,8 x 12,6 cm, sign. PD M. Florián, text v grafice: P. F. 1963 Rudolf Truc, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Geometrie (PF 1963)

    Položka č.: 242729

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:10

    dřevoryt, 1934, 13 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Věže (PF 1996)

    Položka č.: 242730

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:12

    barevný dřevoryt, 1995, 9,6 x 8,7 cm, sign. PD, č. 52/80, text v grafice: PF´96 Vladimír Teuschel; pod grafikou tištěný text : Nová adresa V. Benedikta 19/10 Prievidza 971 01, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Neohlížej se (PF 1939)

    Položka č.: 242731

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:14

    lept, 1938, 12,8 x 7 cm, sign PD 1938; značeno v desce PD , v grafice text: P. F. 1939 Sv. Samek s rodinou, zažloutlý papír, mimo tisk po okrajích papír mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Svět v ohrožení (PF 1941)

    Položka č.: 242732

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:16

    lept, 1940, 13,5 x 7,6 cm, sign.PD 1940, text v grafice: Co čech bratru může přáti v novém roce 1941 K. Suda s rodinou, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chirurg (PF 2015)

    Položka č.: 242733

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:18

    tisk, 2014, 12,5 x 9 cm, sign. PD Dr. Frydrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Námluvy (PF 1936)

    Položka č.: 242734

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)