• Josef Váchal

    (1884-1969)

    Non sunt seria (Ex libris G. Mantero)

    Položka č.: 242217

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:23

    barevný dřevoryt, 1950, 16,3 x 15,5 cm, sign. PD J.Váchal 50, na papíře skvrny, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ladislav Hodný

    Položka č.: 242218

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:24

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 242219

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:25

    barevný dřevoryt, 8,9 x 8,2 cm, sign. PD JVáchal, při okrajích pomačkaný papír, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ctibor Šťastný

    Položka č.: 242220

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:26

    barevný dřevoryt, 10,6 x 10,4 cm, sign. PD JVáchal, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Milan Dvořáček

    Položka č.: 242221

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:27

    barevný dřevoryt, 15,3 x 11,6 cm, sign. PD J. Váchal, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ruce

    Položka č.: 242222

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:28

    13 x barevný dřevoryt, rozměr desek 35,8 x 25,5, jednotlivé grafiky cca 20 x 15 cm, Třináct barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, Praha MCMXLIII, místy po okrajích přehnutý papír, papírová úvodní obálka na hřbetu roztržena, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluza…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Vladimír Renčín

    Střelba

    Položka č.: 242223

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:29

    litografie, 24,5 x 32 cm, sign. DU Renčín , č. 46/60, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1951-2012)

    Mizíme

    Položka č.: 242224

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:30

    fixa, papír, 18 x 27 cm, pasparta, PD věnování Evě Vladimír Jiránek

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Dáma a pierot

    Položka č.: 242225

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:31

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Malíř

    Položka č.: 242226

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:32

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 24 x 17,7 cm, značeno na zadní straně razítkem, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Spřežení

    Položka č.: 242227

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:33

    bromostříbrná fotografie, 22 x 16 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 242228

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:34

    bromostříbrná fotografie, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněná pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier IV.

    Položka č.: 242229

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:35

    bromostříbrná fotografie, 1929, 24 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier V.

    Položka č.: 242230

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:36

    bromostříbrná fotografie, 1929, 23,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VI.

    Položka č.: 242231

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:37

    bromostříbrná fotografie, 1929, 23,5 x 29,5 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VIII.

    Položka č.: 242232

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:38

    bromostříbrná fotografie, 1929, 20,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier

    Položka č.: 242233

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:39

    bromostříbrná fotografie, 1929, 39,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, originální fotografie k albu Krásy Vysokých Tatier, které bylo vydáno roku 1929 s podtitulem 140 fotografií Dr. K. Procházky, pravotára z Hradce Králové, vydal Grafický závod umělecký Josef Doležal v Červeném Kostelci, při dolní…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier II.

    Položka č.: 242234

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:40

    bromostříbrná fotografie, 1929, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD Dr. K Procházka, při dolním okraji mimo emulzi natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier III.

    Položka č.: 242235

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:41

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Signál

    Položka č.: 242236

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:42

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 29,8 cm, autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Bělica

    (1925)

    Les

    Položka č.: 242237

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:43

    bromostříbrná fotografie, 28,8 x 36 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • František Dostál

    Sošky

    Položka č.: 242238

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Dostál

    Prague - dog

    Položka č.: 242239

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:45

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Gary Freeman

    Paruka

    Položka č.: 242240

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:46

    bromostříbrná fotografie, 32 x 46,5 cm, sign. PD Freeman, rám, muzeální sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Konfrontace tvarů

    Položka č.: 242241

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:47

    bromostříbrná fotografie, 1960, 54 x 42,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zima

    Položka č.: 242242

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:48

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 242243

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:49

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 242244

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:50

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 242245

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:51

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 242246

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:52