• Jan Chaloupek

    Kahau nosatý II.

    Položka č.: 248868

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:11

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 3/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marie Jančová

    (1927)

    Z cyklu Starodávná města

    Položka č.: 248869

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:12

    kombinovaná technika, sololit, 1996, 48 x 34 cm, sign. PD M. Jančová 96, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Objetí

    Položka č.: 248870

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:13

    dřevoryt, 1967, 30,3 x 27,9 cm, sign. PD Jandová 67, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • James Janíček

    Dvě tváře

    Položka č.: 248872

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:15

    litografie, 1994, 48,8 x 36,7 cm, sign. DU Janíček 94, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Věra Janoušková

    Položka č.: 248887

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:30

    litografie, 1997, 31 x 30 cm, sign. PD V. Janoušková 97, č. 41/200

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • A. Jaroš

    Žánrový výjev

    Položka č.: 248888

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:31

    tužka, pastel, papír, 22,5 x 30 cm, sign. PD Jaroš A., rám, vzadu věnování: V upomínku Lidušce věnuje Ada Jaroš Listopad 1933., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Ženský akt

    Položka č.: 248889

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:32

    kvaš, papír, 29 x 20,8 cm, ne, rám, vzadu nalepen štítek 72. aukce Galerie Greisen s č. 242, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Gejša

    Položka č.: 248890

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:33

    barevná litografie, 2019, 21 x 17,7 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 73/100, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Elen Jilemnická

    Kabát

    Položka č.: 248893

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:36

    glazovaná keramika, 1979, v. 14 cm, sign. zespodu EJil, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Elen Jilemnická

    V úkrytu

    Položka č.: 248894

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:37

    glazovaná keramika, 1979, v. 14,5 cm, sign. zespodu E. Jilemnická, antiqari.at Radhošťská

  • Rudolf Jindřich

    (1882-1968)

    Houbařské zátiší

    Položka č.: 248895

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:38

    olej, dřevo, 30 x 39,5 cm, rám, Rudolf Jindřich (21.1.1882 Touškov u Plzně - 16.4.1968 Praha) malíř, grafik a restaurátor, vystudoval v letech 1902 až 1906 vídeňskou Akademii u profesora Aloise Deluga. Krátce také studoval na pražské Akademii (1905 až 1906) u profesora Rudolfa Ottenfelda. Stál u zro…

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Biblický motiv

    Položka č.: 248896

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:39

    litografie, akvarel, 1995, 10,6 x 14,8 cm, sign. PD J. Jíra, vzadu popsáno, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Zeď nářků

    Položka č.: 248897

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:40

    litografie, akvarel, 1995, 10,8 x 14 cm, sign. PD J. Jíra 95, vzadu popsáno, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    Položka č.: 248898

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:41

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Daniela Josefusová

    The Rasmus

    Položka č.: 248899

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Kárník

    (1905-?)

    Portrét Klementa Gottwalda

    Položka č.: 248900

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:43

    olej, plátno, 1953, 49 x 38,8 cm, sign. LD F. Kárník 1953, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Khön

    Pražský hrad

    Položka č.: 248902

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:45

    olej, karton, 1926, 36,5 x 53,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 248903

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:46

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Lilie

    Položka č.: 248904

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:47

    litografie, 65 x 30 cm, sign. DU Knobloch, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Mečíky

    Položka č.: 248905

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:48

    litografie, 65 x 30,5 cm, sign. DU Knobloch, rám, 64/140, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hans Knoechl

    (1850-1927)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 248906

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:49

    olej, lepenka, 14,7 x 20,4 cm, sign. PD H. Knoechl, rám, autor znám též jako Jan (Hanuš) Knöchel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Knotek

    Položka č.: 248907

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:50

    litografie, 2006, 17,5 x 23 cm, sign. PD Aleš Knotek, autorský tisk, studium VUT v Brně, AVU v Praze, zakládající člen umělecké skupiny Tunel, člen skupiny Torzo a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Velryba a Jonáš

    Položka č.: 248908

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:51

    litografie, 1968, 44 x 58,5 cm, sign. PD *968, č. XIX/XX, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

  • František Kobliha

    (1887-1962)

    Prales

    Položka č.: 248909

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:52

    litografie, 30 x 20,4 cm, sign. PD F.Kobliha, ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Milan Kohout

    Oslava

    Položka č.: 248912

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:55

    litografie, 1969, 34 x 44 cm, sign. PD Milan Kohout 1969, rám, 21/23, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha a O. Oplta na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Kokrda

    (1914)

    Akt s rukou za hlavou

    Položka č.: 248913

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:56

    hlína, plastika, 1967, v. 38,5 cm, sign. vyryta: Kokrda 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce

    Položka č.: 248915

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:58

    linoryt, 1971, 29,7 x 23,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 40/200, Vloženo v původních deskách, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Eliška Konopiská

    Glagolská mše

    Položka č.: 248917

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 13:00

    litografie, 1998, 44,7 x 32 cm, sign. PD Eliška Konopiská 98, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

  • Jan Konůpek

    Periferie

    Položka č.: 248918

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 13:01

    rudka, papír, 1947, 24,5 x 35,5 cm, rám, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dívky

    Položka č.: 248919

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 13:02

    lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko