• Ivan Kováčik

    The Earth

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:20

    kombinovaná technika, 2005, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Kováčik

    Býk

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:21

    lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 20/59

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ivan Kováčik

    Mačky

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:23

    lept, 2010, 10 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2010, č. 25/59

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Kováčik

    Mozog

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:24

    lept, 1999, 15,5 x 10,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 99, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Čas letí

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:25

    lept, 1999, 16 x 13,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1999, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Ex libris J. Štefánčík

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:26

    lept, 2011, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2011, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Danakta

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:27

    lept, 2005, 15 x 9,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Mimikry

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:28

    lept, 2012, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 15/30

  • Ivan Kováčik

    Antverpy

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:29

    lept, 2013, 12 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2013, autorksý tisk

  • Ivan Kováčik

    Váhy

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:30

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Škorpión

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:31

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 40/59

  • Ivan Kováčik

    Zverokruh velký

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:32

    ručně kolorovaný lept, 2012, 50 x 39 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, autorský tisk

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Ivan Kováčik

    Mercedes-Benz Island

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:33

    kombinovaná technika, papír, 2002, 30,5 x 48,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2002, č. 97/100

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ivan Kováčik

    Fall of life Island

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:34

    kombinovaná technika, papír, 2005, 18,5 x 27,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    New York I

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:35

    lept, 2005, 9,5 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik 05, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Michalský Dvor

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:36

    litografie, 1999, 16,5 x 11 cm, sign. DU Ivan Kováčik 99, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kováčik

    Houby

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:37

    litografie, 1998, 44 x 31 cm, sign. PD Ivan Kováčik 98, č. 42/59

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ivan Kováčik

    Mona Lisa

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:38

    litografie, 2006, 35 x 24 cm, sign. DU Ivan Kováčik 06, č. 10/44

  • Ivan Kováčik

    Prsosaurus

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:39

    litografie, 1999, 40 x 59 cm, sign. PD Ivan Kováčik 99, č. 19/30

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Ivan Kováčik

    Kurvosaurus

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:40

    litografie, 2000, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2000, č. 6/20

  • Ivan Kováčik

    Without aids-with love

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:41

    ručně kolorovaná litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1998, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Ivan Kováčik

    Canis-Familiaris-Intermedius

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:42

    ručně kolorovaná litografie, 1999, 28 x 40 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1999, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Ex Libris Dr. Norbert Hillerbrandt

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:43

    lept, 2004, 10 x 14 cm, sign. PD Ivan Kováčik 04, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Musical Island

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:44

    kombinovaná technika, 2005, 29 x 42 cm, sign. UD Ivan Kováčik, 2005, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Zverokruh maly

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:45

    lept, 2012, 20 x 20 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 1259

  • Ivan Kováčik

    Mesiac

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:46

    lept, 2010, 20 x 15 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2010, č. 18/59

  • Ivan Kováčik

    Kočkoland

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:47

    lept, 2011, 20 x 40 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2011, č. 50/59

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ivan Kováčik

    Jazvečíci

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 1.375 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:48

    lept, 2004, 10 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik ´04, II.28/40

    Aktuální cena: 1.375 CZK (55 €)

  • Ivan Kováčik

    Erb - Vedrödy

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:49

    lept, 2017, 25 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2017, 10/25

  • Ivan Kováčik

    Hommage a Dušan Polakovič, album

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:50

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)