• Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    Položka č.: 223790

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:57

    litografie, 23 x 37 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Otto Procházka

    Brána na Kampě

    Položka č.: 223792

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:58

    uhel, papír, 1988, 46 x 30 cm, sign. PD O. Procházka 88, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Krajina

    Položka č.: 223809

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:59

    litografie, 2009, 20,2 x 28,7 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Řadové domy

    Položka č.: 223810

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:00

    litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí

    Položka č.: 223811

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:01

    litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí s lampou

    Položka č.: 223812

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:02

    litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    Položka č.: 223815

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:03

    kolorovaná suchá jehla, 24 x 30,4 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Návrh obálky: Dílo F.X. Šaldy I.

    Položka č.: 224011

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:04

    tuš, tužka, papír, 1925, 33,5 x 23,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Strnad

    Pražský hrad

    Položka č.: 224014

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:05

    lept, 8,2 x 10,3 cm, sign. PD Strnad, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Strnad

    Z pouti

    Položka č.: 224015

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:06

    lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 224017

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:07

    litografie, 18,2 x 29,1 cm, sign. PD nečitelně, č. 3/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Leknín

    Položka č.: 224363

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:08

    linoryt, 1967, 19,9 x 15,5 cm, sign. PD Hodonský 67, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Sklenička s čepicí

    Položka č.: 224720

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:09

    suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 97/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jiří Matouš Trnka

    (1946)

    Hledání klíče

    Položka č.: 224824

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:10

    litografie, 1987, 33 x 25,2 cm, sign. DU Jiří Trnka 1987, č. 11/150, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 224826

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:11

    mědirytina, 24,8 x 18,4 cm, sign. PD Konůpek, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Milenci

    Položka č.: 224827

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:12

    litografie, 23,9 x 16,1 cm, LD značeno na kameni CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    Položka č.: 224891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:13

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Antikvariát Ostrovní, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Boris Jirků

    (1955)

    Barokní hudba

    Položka č.: 224930

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:14

    litoofset, 12 x 12 cm, monogr. PD B.J., č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Holubice

    Položka č.: 225144

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:15

    lept, 1984, 18 x 12,1 cm, sign. PD Vl. Tesař 84, č. 107/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Kytara

    Položka č.: 225767

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:16

    pero, akvarel, papír, 1976, 33,5 x 26 cm, sign. DU Václav Bláha 76, rám, Antikvariát Ostrovní, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Yves Alix

    (1890-1969)

    Promenáda

    Položka č.: 225856

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:17

    litografie, 18 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    (1949)

    Česká krajina

    Položka č.: 225929

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:18

    lept, 1986, 38,6 x 27,4 cm, sign. PD Michaela 86, č. 2/20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Siesta

    Položka č.: 225946

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:19

    akvatinta, 24,1 x 29,3 cm, sign. PD Mario Stretti, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Italské městečko

    Položka č.: 225947

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:20

    akvatinta, 27,2 x 21,8 cm, sign. PD Mario Stretti, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Přístav v Benátkách

    Položka č.: 225948

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:21

    lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Nábřeží u Notre Dame s dělníkem

    Položka č.: 225959

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:22

    akvatinta, 37 x 32,2 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Zakončení zpěvu a stepu J. Korna

    Položka č.: 226035

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:23

    olej, ruční papír, 1990, 39,1 x 27 cm, vzadu popsáno, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:24

    dřevoryt, 33,5 x 32 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Vltava od Baby

    Položka č.: 226143

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:25

    lept, 6,5 x 18,6 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1967

    Položka č.: 226147

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:26

    litografie, 9,8 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook