• Jana Reinerová

    Interiér

    Položka č.: 241741

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:31

    litografie, 42,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 8/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Sozanský

    Vpád (Z cyklu Incident)

    Položka č.: 241742

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:32

    lept, 1987, 64 x 49 cm, sign. PD Sozanský 87, autorský tisk, I. stav, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Hrozny

    Položka č.: 241743

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:33

    monotyp, 1964, 31,5 x 45 cm, sign. DU L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nokturno

    Položka č.: 241744

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:34

    litografie, 17 x 26 cm, sign. DU VladSuchánek, pasparta, č. 107/160, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Stůl

    Položka č.: 241745

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:35

    litografie, 29,5 x 24,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský zkušební tisk č. 5, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Květa Válová

    (1922-1998)

    Postava

    Položka č.: 241746

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:36

    lept, 1996, 14,8 x 10,7 cm, sign. PD K. Válová 96, pasparta, žákyně prof. E. Filly a J. Nováka na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, účastnila se výstav Nové figurace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Ptáci

    Položka č.: 241747

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:37

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Dva kohouti

    Položka č.: 241748

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:38

    lept, 1985, 11,5 x 18 cm, sign. DU Wielgus, č. 5/9, vzadu razítko Národní galerie v Praze, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oleg Denisenko

    (1961)

    Desire to Fly

    Položka č.: 241749

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:39

    lept, 1996, 25 x 24,5 cm, sign. PD azbukou Oleg Denisenko 96, na zadní straně autorský štítek s popsem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miroslav Houšť

    Šumavská vzpomínka

    Položka č.: 241750

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:40

    litografie, 36,8 x 44,7 cm, sign. PD Mir. Houšť, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

  • Tomáš Hřivnáč

    Difficulity

    Položka č.: 241751

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:41

    suchá jehla, 1991, 26,5 x 17,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 1991, rám, č. 19/20, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Ivan Komárek

    Hračky

    Položka č.: 241752

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:42

    serigrafie, 32 x 43 cm, sign. PD I Komárek, rám, č. 113/200, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sovy

    Položka č.: 241753

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:43

    monotyp, papír, 2014, 40 x 50 cm, sign. PD Martin Salajka 2014, A. T., žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sovy

    Položka č.: 241754

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:44

    monotyp, papír, 2014, 40 x 50 cm, sign. PD Martin Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

  • Jan Vičar

    (1967)

    Položka č.: 241755

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:45

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Borovička

    Rotunda na Vyšehradě

    Položka č.: 241756

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:46

    olej, karton, 19,5 x 14 cm, sign. PD Borovička, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Gottwald

    Od Charvát u Olomouce

    Položka č.: 241757

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:47

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Robert Holzer

    (1859-1938)

    Lesní krajina

    Položka č.: 241758

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:48

    olej, plátno, 80 x 52 cm, sign. PD R. Holzer, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, Malíř dekorací a krajinář. V letech 1875–80 byl zaměstnán ve Vídni v ateliéru dvorních dekoračních malířů Brioschiho, Burghardta a Kautského a navštěvoval při tom akademii. Poté odešel do Paříže, přijal místo …

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Můstek

    Položka č.: 241760

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:50

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ferdinand Stašek

    (1888-1935)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 241764

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:54

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Tomás Blažek

    (1884-1962)

    Dostaveníčko

    Položka č.: 241765

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:55

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Tomás Blažek

    (1884-1962)

    U koloniálu

    Položka č.: 241766

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Borovička

    Vesnička II

    Položka č.: 241767

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:57

    akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, sign. PD Borovička, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rudolf Jindřich

    (1882-1968)

    Vzhlížení I

    Položka č.: 241768

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:58

    kombinovaná technika, tuš, tužka, 16,5 x 23,5 cm, sign. DU R. Jindřich, žák prof. Deluga na Akademii ve Vídni, poté prof. R. O. von Ottenfelda na Akademii v Praze, člen Svazu západočeských výtvarníků, Spolku Mha a Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Rudolf Jindřich

    (1882-1968)

    Vzhlížení II

    Položka č.: 241769

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:59

    kombinovaná technika, tuš, tužka, 29 x 21,5 cm, sign. LD R. Jindřich, žák prof. Deluga na Akademii ve Vídni, poté prof. R. O. von Ottenfelda na Akademii v Praze, člen Svazu západočeských výtvarníků, Spolku Mha a Sdružení výtvarníků v Praze

  • Kamil Vladislav Muttich

    (1873-1924)

    Postava ženy

    Položka č.: 241770

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:00

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • V. Daněk

    Vesnice

    Položka č.: 241772

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:02

    olej, lepenka, 32,5 x 49 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Horák

    Kompozice I.

    Položka č.: 241773

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:03

    akryl, plátno, 2012, 70 x 90 cm, sign. vzadu Pavel Horák 12

  • Pavel Horák

    Položka č.: 241774

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:04

    akryl, plátno, 2016, 70 x 90 cm, sign. PD Pavel Horák 2016

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Pavel Horák

    Pocta Mainerovi

    Položka č.: 241775

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:05