• Milan Sokol

    Kostelní věže

    Položka č.: 242474

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:14

    dřevoryt, 1986, 17,7 x 8,5 cm, značeno pod grafikou: Autor: Akad. Maliar Milan Sokol, příloha k oslavám "30 rokov Stredoslovenskej Galérie), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Křest v Jordánu

    Položka č.: 242475

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:16

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emil Pacovský

    (1879-1948)

    Souboj s medvědem

    Položka č.: 242477

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:18

    dřevoryt, 8,2 x 6,8 cm, značeno DUEmil Pacovský: Z výzdoby knihy Sládkovičovy "Detvan" (Pův. dřevoryt), mírnězažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Pitter

    (1887-1943)

    Zápas

    Položka č.: 242478

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:20

    dřevoryt, 11,5 x 15,8 cm, pod tiskem na papíru nalepen štítek: Emil Pitter: Zápas (Původní dřevoryt), příloha Veraikonu 1926, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře sl. Ullrychové

    Položka č.: 222141

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ludmila Lojdová Dudová

    Hortenzie

    Položka č.: 223704

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:24

    lept, 1990, 17,5 x 17,5 cm, sign. PD L. Lojdová, č. 28/100, DU věnování: Paní Ludmile Krejčové Ludmila Lojdová, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stará lávka

    Položka č.: 224244

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:26

    lept, 14 x 18 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • H. Edelmann

    Položka č.: 224249

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:28

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD H. Edelmann, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Kámen

    Položka č.: 225273

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:30

    suchá jehla, 1990, 13 x 10,9 cm, sign. PD J. Králík, č. 83/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 225278

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:32

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Věž ( Z mých knih Jára Štrec)

    Položka č.: 225423

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:34

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Pohled na město (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 225424

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:36

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky (Ex libris Jaroslav L. Krejčí)

    Položka č.: 225434

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:38

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vlastimil Amort

    (1880-1950)

    Poslední podpis (Jiří Švec)

    Položka č.: 226108

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:40

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Neužil

    Mořská krajina

    Položka č.: 226790

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:44

    olej, sololit, 1989, 48,5 x 68,5 cm, sign. LD Neužil 89, rám, vzadu věnování od autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227001

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:46

    litografie, 5,5 x 3 cm, sign. PD Hlinovský, na zadní straně zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Položka č.: 227002

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:48

    litografie, 5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Busta dívky (ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227006

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:50

    litografie, 6,2 x 6 cm, značeno v tisku P. Dillinger, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227017

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Vedral

    Položka č.: 228152

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Budeč

    Položka č.: 228202

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:56

    škrábaná křída, papír, 10 x 14 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 35, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 228449

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:58

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 23, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 228554

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Váza s růží

    Položka č.: 228798

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:04

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Fridrich

    Vesnická chalupa

    Položka č.: 228817

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:06

    dřevoryt, 1951, 11 x 14 cm, sign. PD Miroslav Fridrich, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Erika Molínová

    (1927)

    Reflexia

    Položka č.: 228889

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:08

    kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 229940

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:10

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 24, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 229941

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:12

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 22, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)