• Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229141

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:34

    olej, karton, 17,5 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Žena v šátku

    Položka č.: 229142

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:35

    olej, překližka, 17 x 12,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229143

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:36

    olej, papír, 7,7 x 11,8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    Položka č.: 229144

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:37

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Dvanáct znamení

    Položka č.: 229146

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:38

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Vitrážové okno

    Položka č.: 229147

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:39

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Petr Tučný

    (1920)

    Básník

    Položka č.: 238769

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:40

    dřevoryt, 1942, 10 x 7 cm, LD značeno ve štočku T/42, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Máchovské téma

    Položka č.: 238770

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:41

    dřevoryt, 13,5 x 9 cm, sign. PD JWeiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Bezděz a deník

    Položka č.: 238771

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:42

    lept, 14 x 10 cm, sign. PD K. Votlučka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ex Libris Ing. Ota Hradečný

    Položka č.: 238772

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:43

    suchá jehla, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Odsouzenec

    Položka č.: 238773

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:44

    suchá jehla, 1943, 15,5 x 10 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Poutník ve středohoří

    Položka č.: 238774

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:45

    lept, 15 x 9 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z knih Marie Jančákové

    Položka č.: 238775

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:46

    lept, 11,5 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básních na pouti

    Položka č.: 238776

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:47

    lept, 1943, 16 x 10 cm, PD značeno v desce V. 43, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pocestný pod popravištěm

    Položka č.: 238777

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:48

    lept, 15 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ex Libris Emil Beneš

    Položka č.: 238778

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:49

    lept, 1943, 15,5 x 9 cm, LD značeno v desce V. 43, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník s knihou

    Položka č.: 238779

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:50

    litografie, 25,4 x 17,7 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Šafář

    Kříže

    Položka č.: 238780

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:51

    suchá jehla, 1975, 13 x 8,5 cm, sign. PD K. Šafář 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ptáček na růžovém keři

    Položka č.: 238781

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:52

    lept, 13 x 7,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kokořín a umrlec

    Položka č.: 238782

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:53

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Umrlec

    Položka č.: 238783

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Ex Libris Josef Stejskal

    Položka č.: 238784

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:55

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Popraviště

    Položka č.: 238785

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x poutník

    Položka č.: 238786

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:57

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Života

    (1894-?)

    2x Ex Libris

    Položka č.: 238787

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:58

    2x litografie, 10 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris

    Položka č.: 238788

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:59

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hvězdná noc

    Položka č.: 238789

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris J. Jiřička

    Položka č.: 238790

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:01

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslava Zychová

    Za úplňku

    Položka č.: 238791

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:02

    lept, 1975, 7,7 x 5,1 cm, sign. PD M Zychová 75, č. 11/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    2x profil básníka

    Položka č.: 238792

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:03

    tuš, běloba, papír; kolorovaná litografie, 1978, 13,5 x 10,5; 8,5 x 7,5 cm, sign. DU LŠindelář, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)