• Josef Čapek

    (1887-1945)

    Zajíc před terčem

    Položka č.: 243333

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka

    Položka č.: 243334

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Svatý František

    Položka č.: 243335

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 243336

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:06

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Jansa

    Horské jezírko

    Položka č.: 243337

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:08

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Rumcajs s kordem

    Položka č.: 243338

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lodě v zálivu

    Položka č.: 243339

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:12

    olej, plátno, 16,6 x 24,2 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vchod obrostlý růžemi

    Položka č.: 243340

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:14

    olej, papír, 15,6 x 21,5 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo dole kousek rohu papíru utržen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)