• Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pravda vítězí (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 237487

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:06

    dřevoryt, 1944, 11 x 7 cm, sign. PD Kuneš, vzadu popsáno, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Polívka

    Ježíšek a pastíř

    Položka č.: 237497

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:08

    olej, plátno, 1939, 34 x 51 cm, sign. PD Polívka 1939, rám, na rámu dírky po červotoči, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Neurčený

    Sušení prádla

    Položka č.: 237498

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:10

    olej, plátno, 32,5 x 56,5 cm, sign. PD , rám, na rámu lehké oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Vesnice v horách

    Položka č.: 237499

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:12

    olej, sololit, 43 x 56,5 cm, rám, zažloutlá malba, na rámulehké oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Polívka

    Potok v lese

    Položka č.: 237500

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:14

    olej, dřevěná deska, 1940, 46 x 32 cm, sign. PD Polívka 1940, rám, z druhé strany namalován obraz Kytice, na rámu lehké oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Hejno vran u řeky

    Položka č.: 237501

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:16

    olej, plátno, 35 x 52,5 cm, sign. PD , rám, na rámu černé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Neurčený

    Vesnice u lesa

    Položka č.: 237502

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:18

    olej, sololit, 47,5 x 60,5 cm, sign. PD , rám, na rámu lehké oděrky,k horní pravý roh rámu poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Huspeka

    Na vesnici

    Položka č.: 237503

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:20

    olej, sololit, 1954, 44,5 x 58 cm, sign. PD 54, rám, na rámu oděrky a černé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Benetka

    Je velice kultivovaný. Vždycky včas pozná, kdy má dost a zalehne.

    Položka č.: 237504

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:22

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.

    Položka č.: 237505

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:24

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 237506

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:26

    tuš, akvarel, papír, 14,3 x 21 cm, sign. PU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Římský bojovník

    Položka č.: 237520

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:28

    dřevoryt, 1963, 14 x 16,5 cm, sign. DU 63, papír lehce zažloutlý a lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 237522

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámý autpr

    Zbojníci

    Položka č.: 237538

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:32

    akvarel, papír, 18,5 x 25 cm, papír na okrajích odřen, na rozích stopy po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Most

    Položka č.: 237540

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:34

    litografie, 1968, 18,4 x 44,5 cm, sign. PD 68, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 237541

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:36

    litografie, 1973, 43,5 x 25,1 cm, sign. PD 73, pasparta, č. 76/250, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kavan

    Had ve vejci

    Položka č.: 237549

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Petr Faltus

    Z diplomové práce

    Položka č.: 237558

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:40

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Setkání

    Položka č.: 237560

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:42

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Rozhovor

    Položka č.: 237561

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:44

    litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Poláček

    Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998

    Položka č.: 237564

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:46

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Věra Martinková

    Prasklé sklo a ostnatej drát

    Položka č.: 237574

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:48

    tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kříž

    Položka č.: 237583

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:50

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Jiří Noha

    Položka č.: 237584

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:52

    tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 237861

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:54

    tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    S úplatkem v penězích jen do pekla, pane. Do nebe je to za duši.

    Položka č.: 237864

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:56

    tuš, akvarel, papír, 14,6 x 20,8 cm, sign. PU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Vesnice u řeky

    Položka č.: 237866

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:58

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vesnice

    Položka č.: 237867

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Mince

    Položka č.: 237869

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Čínská vladařka

    Položka č.: 237871

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:04

    kombinovaná technika, aklo, 24 x 21,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)